ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Outriders trafi do Xbox Game Pass? Wszystko na to wskazuje

Autor: Marcin Nic Kategoria: Gry

Outriders to najnowszy tytuł polskiego studia People Can Fly, znanego przede wszystkim z konwersji pierwszej części Gears of War na PC, a także ciepło przyjętej strzelanki Bulletstorm. Najnowszy tytuł tego studia, czyli Outriders, będzie miał swoją premierę 1 kwietnia. Wszystko wskazuje na to, że od początku będzie on dostępny w Xbox Game Pass. Jeśli tak się stanie, to gracze Xbox na pewno nie będą mogli narzekać na nudę.

Outriders najprawdopodobniej trafi do Xbox Game Pass

Outriders Xbox Game Pass

Na taki obrót spraw wskazuje kolejna „tajna” wiadomość od Melissy McGamepass, która zapowiada nową grę w usłudze. Oczywiście jak można się było spodziewać, nie podano konkretnie, o jaki tytuł chodzi, ale w sieci już pojawiły się stwierdzenia, że to właśnie Outriders trafi do Xbox Game Pass. Wszystkiemu winna jest poszlaka, która została przekazana poprzez Twitter. Melissa McGamepass wspomniała bowiem o anomalii i tajemniczym sygnale. Gracze od razu skojarzyli to z nowym tytułem od People Can Fly, chociaż nie brakuje również takich, którzy chcieliby, aby do usługi wróciły gry z Batmanem w roli głównej. Wydaje się jednak, że to właśnie Outriders jest murowanym kandydatem do dołączenia do Xbox Game Pass. Wskazuje na to fakt, że wspomniana w tweecie anomalia jest bardzo istotna dla linii fabularnej tej strzelanki. Czy jednak tak się faktycznie stanie przekonamy się już 1 kwietnia.

Zobacz także: Czytniki e-booków to przyszłość? Nasza rozmowa z prezesem inkBOOK Europe

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zagrać w Outriders to przypominamy, że demo tej gry dostępne jest na platformie Steam. Studio People Can Fly pochwaliło się kilkoma ciekawostkami na temat wersji demonstracyjnej gry. Łącznie gracze spędzili na rozgrywce 9,5 miliona godzin, a średni czas zabawy to 4 godziny i 20 minut. Rekordzista grał w Outriders przez 254 godziny, co jest sporym osiągnięciem. Wynik ten osiągnięty został w ciągu piętnastu od momentu udostępnienia wersji demo gry. Oznacza to, że gracz musiał codziennie spędzić prawie 17 godzin przy produkcji polskiego studia. Oprócz tego dowiedzieliśmy się, że najpopularniejszą klasą wśród graczy był Trickster, który odpowiadał za 28,5% wszystkich stworzonych postaci. Outriders zadebiutuje 1 kwietnia na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xboksach Series X/S.

Źródło: Gamingbolt

Sprawdź najnowsze wpisy