Play At Home od Sony to inicjatywa, która pojawiła się w zeszłym roku, a teraz ma być kontynuowana. Producent ma zamiar dać posiadaczom PlayStation 4 oraz PlayStation 5 darmową produkcję, którą będzie można pobrać i zachować na stałe w swojej bibliotece gier. Do skorzystania z promocji nie trzeba będzie posiadać konta PlayStation Plus.

Play At Home – darmowa gra na PS 4 i PS 5

Ratched and Clank Play At Home

W zeszłym roku posiadacze konsoli PlayStation 4 mogli skorzystać z promocji i pobrać za darmo grę Uncharted Kolekcja, czyli tak naprawdę aż trzy pozycje. Pierwsze trzy odsłony serii od Naughty Dog były miłą niespodzianką od Sony, które chciało osłodzić graczom okres przebywania w domach. Teraz inicjatywa Play At Home powraca, a od 1 marca (w Polsce od 2 marca), będzie można pobierać Ratchet & Clank. I podobnie, jak poprzednim razem, teraz także nie trzeba będzie posiadać aktywnej subskrypcji PlayStation Plus. Promocja będzie ograniczona czasowo, ale Sony nie podało jeszcze, jak długo będzie można pobierać za darmo Ratchet & Clank.

Samo Play At Home ma być kontynuowane, więc możemy liczyć na więcej darmowych produkcji dla posiadaczy konsoli od Sony. Ratchet & Clank to jedna z najciekawszych gier platformowych, która pojawiła się na te sprzęty, więc warto się nią zainteresować. Szczególnie, że niedługo ma pojawić się kolejna odsłona serii, która ma już w pełni wykorzystywać moc PlayStation 5. Ratchet & Clank: Rift Apart było już szeroko reklamowane przez Sony, ale na debiut produkcji przyjdzie nam jeszcze chwilę poczekać. Jeżeli nic się nie zmieni, platformówka na rynku pojawi się w czerwcu tego roku.

Zobacz też: Ciekawa promocja na Assassin’s Creed: Valhalla – gra na PS 4 za niecałe 130 złotych.

Warto więc przypomnieć sobie starszą odsłonę od Insomniac Games, czyli developera, który stworzył też Spider-Man-a na PlayStation. Zapowiada się więc całkiem przyjemny okres dla graczy, bo na horyzoncie majaczy już także Returnal. Do tego jeszcze w tym roku ma pojawić się kolejna część Horizon Zero Dawn.

Źródło: Sony

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.