ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Cyberpunk 2077 hotfix 1.11

Hotfix 1.11 dla Cyberpunk 2077, czyli coś, co naprawia ostatnią aktualizację

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Gry

Hotfix 1.11 dla Cyberpunk 2077 to kolejna aktualizacja, która dostępna jest dla graczy. Pojawiła się już na konsolach, PC-tach oraz w wersji dla Stadia. Nowy patch ma za zadanie naprawić błędy, które pojawiły się po publikacji aktualizacji oznaczonej numerem 1.1. Ta przynosiła naprawdę imponującą liczbę zmian, ale wprowadziła też kilka błędów. Jednym z nich był ten, który nie pozwalał pójść dalej w zadaniu „Stary znajomy”.

Hotfix 1.11 dla Cyberpunk 2077 – lista zmian

Cyberpunk 2077 hotfix 1.11

Pisaliśmy dla Was o tym, co można zrobić, jeżeli natrafiło się na błąd w misji z Takemurą. I tutaj CD Projekt RED zareagowało bardzo szybko. W pierwszej kolejności opublikowano krótki poradnik na temat tego, jak poradzić sobie z błędem, a teraz wypuszczono poprawkę, która ma go w ogóle eliminować. Naprawiono więc błąd w zadaniu „Stary znajomy”, a tak proces opisano w notce umieszczonej na stronie producenta.

Niektórzy gracze doświadczali go podczas rozmowy telefonicznej z Takemurą, jeśli używali zapisu gry z wersji 1.06 z zadaniem na etapie “Poczekaj na telefon od Takemury”. Po wczytaniu takiego zapisu na wersji 1.1, podczas rozmowy nie pojawiały się opcje dialogowe, a interakcje z innymi postaciami były zablokowane .

Cyberpunk.net

Kolejnym błędem, który ma naprawiać Hotfix 1.11 dla Cyberpunk 2077, ma być ten odnoszący się do mechaniki losowania przedmiotów.

Przywrócono mechanikę losowania przedmiotów do poprzedniego stanu. Nadal badamy wykorzystywanie przeładowywania zapisów gry w celu wylosowania mocniejszych przedmiotów.

Cyberpunk.net

Zobacz też: Dziś premiera The Medium – horroru, który ma szanse na sukces.

Jak widać lista zmian nie jest zbyt obszerna, ale skupia się na rzeczach, które pojawiły się po aktualizacji 1.1, CD Projekt RED bardzo szybko reaguje na pojawiające się problemy, co jest bardzo dobrą informacją dla graczy. Szkoda tylko, że takie problemy w ogóle występują. Część z graczy może mieć teraz obawy, przed instalowaniem kolejnych poprawek, które już niebawem mają się pojawiać.

Źródło: Cyberpunk

Sprawdź najnowsze wpisy