Aktualizacja Cyberpunk 2077, która pojawiła się w weekend i ma numer 1.1, przyniosła oprócz poprawek, kilka błędów. Jeden z nich jest dość poważny, ponieważ sprawia, że nie da się ruszyć dalej z misją, a tym samym z wątkiem fabularnym. I mówimy tutaj o wątku, który pojawia się po kilku ładnych godzinach grania, czyli wtedy, kiedy chce się iść dalej.

Aktualizacja Cyberpunk 2077 i problem z misją „Stary znajomy”

Zdaje się, że problemy z Cyberpunk 2077 nie mają końca. Nowa aktualizacja, czyli Patch 1.1. wprawdzie przyniosła bardzo dużo zmian, to jednak zdążyła też coś popsuć. Gracze zgłaszają różnego rodzaju problemy z tytułem, ale jeden z nich został potraktowany szczególnie. Chodzi o misję „Stary znajomy”, która po wgraniu nowej aktualizacji może powodować problem. Twórcy przygotowali specjalną instrukcję, jak obejść ten nieszczęsny bug i wygląda ona w ten sposób. Chodzi o fragment, gdzie nie pojawia się w misji okno dialogowe Takemury.

By użyć możliwego obejścia problemu, przejdź kroki poniżej (uwaga, potrzebny jest wcześniejszy zapis stanu gry):

Wczytaj zapis stanu gry przed momentem opuszczenia przez V i Takemurę biura Wakako.

Tuż po wyjściu z biura, zakończ rozmowę z Takemurą

Po zakończeniu rozmowy i aktualizacji zadania przewiń 23 godz.

Sprawdź, czy dialog się zacznie.

Cyberpunk support

Zobacz też: Jakie nowości w lutym na Netflix?

Studio jednocześnie zapewnia, że pracuje nad tym, by jak najszybciej usunąć błąd. Jeżeli ktoś już ma tę misję za sobą, to nie powinien się obawiać nowej aktualizacji. Jednak jeżeli dopiero zaczyna się przygodę z Cyberpunk 2077, lepiej nie instalować patcha i chwilę poczekać, aż studio błąd naprawi, bo można się tylko niepotrzebnie sfrustrować. CD Projekt RED nie ma łatwo z Cyberpunk 2077. To już kolejny problem na drodze do tego, by gra „wyszła na prostą”. Przeprosiny twórców niewiele dają, kiedy sam produkt sprawia poważne problemy.

Źródło: Twitter

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.