Konsola PlayStation 5 trafiła do sprzedaży w Polsce po raz kolejny. Tym razem pojawiła się w jednym ze sklepów z elektroniką i to dobra wiadomość. Zła jest natomiast taka, że mówimy tutaj po raz kolejny o wersji z grami oraz dodatkowym padem. Nie da się obecnie kupić samego urządzenia, więc jeżeli komuś bardzo zależy na samej konsoli, musi albo zagryźć zęby i czekać lub wydać sporo więcej.

PlayStation 5 trafia do sprzedaży w Polsce

PlayStation 5 trafiło do sprzedaży
Oferta PlayStation 5 ze sklepu NeoNet

Dziś może się pojawić kilka ofert w sklepach z elektroniką, gdzie dostępna będzie konsola PlayStation 5. Tutaj jednak trzeba być naprawdę szybkim. Pierwszym sklepem, gdzie ponownie do sprzedaży trafiła konsola PlayStation 5, był NeoNet. Wystarczyło jednak 10 minut, a wszystkie urządzenia zostały wyprzedane. I mówimy tutaj o zestawie z grami, a nie samej „gołej” konsoli.  NeonNet oferował zestaw z dodatkowym padem DualSense oraz grami Ghost of Tsushima, The Last of Us 2 i Cyberpunk 2077. Za całość trzeba było zapłacić 3469 złotych.

Tak jak podejrzewaliśmy, PlayStation 5 może dziś pojawiać się jeszcze w ofertach innych sklepów. Teraz jednak nie dostajemy żadnej konkretnej godziny, o której może się to wydarzyć. Warto więc obserwować dziś strony MediaMarkt, MediaExpert czy Euro. W każdym z przypadków w chwili pisania tego tekstu, sprzęty nie były dostępne w ofercie, ale w każdej chwili może się to zmienić. Można też podejrzewać, że podobnie, jak w przypadku NeoNet, także pojawią się zestawy z grami czy padem. W końcu popyt na konsolę jest ogromny.

Zobacz też: Boty wykupują PlayStation 5 – problem robi się coraz większy.

Nie wiadomo, ile sprzętów po raz kolejny trafiło do Polski, więc walka o każdy z nich może być zażarta. Minie jeszcze trochę czasu, zanim PlayStation 5 w sklepach będzie normalnie dostępne. I mowa tutaj zarówno o wersji z napędem, jak i tej Digital. Jeżeli komuś bardzo zależy na zakupie, nie ma wyjścia, trzeba uzbroić się w cierpliwość lub polować na okazje.

Źródło: Łowcy gier / NeoNet