Star Wars Battlefront 2 za darmo to kolejna z produkcji, która trafi do użytkowników platformy Epic Games. Przez tydzień mają oni możliwość przypisania tytułu do swojego konta. Wprawdzie gra osadzona w uniwersum Gwiezdnych Wojen nie jest już tak popularna, jak miało to miejsce przy okazji jej premiery, to warto przetestować ją samodzielnie, by wyrobić sobie zdanie.

Star Wars Battlefront 2 za darmo

Star Wars Battlefront 2 za darmo

Tym razem Epic Games postanowiło dać swoim użytkownikom tytuł, który wywołał sporo kontrowersji w chwili swojej premiery. Ta miała miejsce w 2017 roku i na start produkcja „sypała błędami”. Do tego dochodziły jeszcze systemy mikrotransakcji, które bardzo mocno denerwowały fanów. Trochę to zajęło, ale gra z uniwersum Gwiezdnych Wojen została „doprowadzona do porządku” i dziś prezentuje się już inaczej, niż miało to miejsce w chwili premiery. I choć tytuł posiada kampanię dla pojedynczego gracza, to tutaj najważniejsza jest rozgrywka multiplayerowa.

Zważywszy na to, że gra ma już na karku kilka lat, nie cieszy się już taką popularnością, jak miało to miejsce kiedyś. Jednak fakt, że teraz Star Wars Battlefront 2 za darmo zostało udostępnione na Epic Games, może to zmienić. Ci, którzy mieli jeszcze możliwości sprawdzenia tytułu osobiście, mogą to zrobić teraz. Czas na dopisanie produkcji do konta mają do 21 stycznia do godziny 17.00. Później w ofercie Epic Games Store pojawi się kolejna produkcja, a będzie nią Galactic Civilization III.

Zobacz też: Nowy zwiastun The Medium pokazuje, że tytuł ma spory potencjał.

Warto dodać, że wersja gry, która udostępniana jest teraz na Epic Games Store, to tzw. Edycja Świąteczna. Oznacza to, że gracze będą mieli dostęp do nowego wyglądu bohaterów, a w tym do tak charakterystycznych postaci, jak Rey czy Kylo Ren. Do tego pojawią się także nowe „skórki” dla przeciwników. Tytuł możecie już dopisywać do swojego konta na stronie Epic Games. Niech Moc będzie z Wami.

Źródło: Epic Games

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.