Jeżeli macie problem z hackowaniem w Cyberpunk 2077, to Cyberpwned jest aplikacją dla was. To rozwiązanie, które może wiele ułatwić, a szczególnie tym, których męczą rozrywki logiczne. Tych w produkcji CD Projekt RED jest całkiem sporo, ale teraz wystarczy mieć pod ręką smartfona i problem z głowy. Jak działa aplikacja?

Cyberpwned – hackowanie w Cyberpunk 2077

Cyberpwned

Jeżeli graliście już w Cyberpunk 2077, to z pewnością natknęliście się na system hackowania i protokołów. To dość prosta gra logiczna, a przynajmniej na samym początku rozgrywki. Później takich protokołów pojawia się więcej i są trudniejsze. Ich zasada działania jest prosta. Otrzymujemy matrycę z wartościami i kod, który ma odblokować konkretną zawartość. Zadaniem gracza jest takie wybranie kodu na matrycy, by ten pasował do otrzymanego ciągu. Wystarczy chwilę pomyśleć i można iść dalej.

Teraz jednak nie trzeba się już zastanawiać, ponieważ powstała aplikacja Cyberpwned. Jej autorem jest Nicolás Siplis, a znajdziecie ją w sklepie Google Play Store. Zadaniem aplikacji jest ułatwienie systemu hackowania dla gracza. Skanuje się matrycę oraz kody z wykorzystaniem smartfona, a program wylicza nam odpowiednie ścieżki. Wcześniej trzeba jeszcze podać wartość pamięci podręcznej, którą dysponuje nasza postać w grze. Sam twórca zaznacza, że mogą występować jeszcze błędy w działaniu aplikacji, ale stara się nad nimi pracować. Podobnie jak nad wersją dla systemu iOS, ponieważ Cyberpwned dostępne jest tylko na Androida. Przynajmniej na ten moment.

Zobacz też: Co ciekawego pokazało HP na CES?

I choć sam proces hackowania w Cyberpunk 2077 nie należy do przesadnie skomplikowanych, to jest go w grze całkiem sporo. Jeżeli komuś nie pasuje tego typu rozrywka, to aplikacja Cyberpwned sprawi, że będzie mu się przyjemniej grało. Nie jest to oczywiście oficjalna aplikacja od CD Projekt RED, ale chyba studio nie będzie miało nic przeciwko jej obecności na rynku.

Źródło: Google Play Store

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.