Jurassic World Evolution za darmo to finał akcji, którą organizowało Epic Games Store, gdzie codziennie użytkownicy platformy dostawali różne produkcje. Dzisiejsza produkcja jest też wyjątkowa z innego względu, ponieważ nie trzeba się specjalnie śpieszyć z jej zapisywaniem. Tytuł nie zniknie jutro, ale dopiero w przyszłym tygodniu.

Jurassic World Evolution za darmo

Epic Games Store daje swoim użytkownikom tym razem symulator, który pozwala wcielić nam się zarządcę na wyspie, gdzie roi się od dinozaurów. Produkcja nawiązuje oczywiście do klasycznych filmów, które w latach 90. zawojowały kina. Można więc powiedzieć, że dla wielu osób będzie to częściowy powrót do czasów dzieciństwa, choć oczywiście sama gra nawiązuje już do nowych filmów z uniwersum.

Przejmij dowodzenie nad operacjami na legendarnych wyspach archipelagu Muertes i przywróć do życia cud, majestat i grozę dinozaurów. Buduj z myślą o nauce, rozrywce lub bezpieczeństwie w niepewnym świecie, w którym życie zawsze znajdzie jakiś sposób. Skorzystaj z bioinżynierii i stwórz dinozaury, które myślą, czują i reagują inteligentnie na świat znajdujący się w ich otoczeniu. Igraj z genetyką, aby nadać swoim dinozaurom unikalne zachowania, cechy i wygląd, a następnie kontroluj je i zarabiaj na nich, aby sfinansować globalne poszukiwania zaginionego DNA dinozaurów. Kontroluj całość za pomocą narzędzi do kompleksowego zarządzania lub podejmuj praktyczne wyzwania na ziemi i w powietrzu. Rozbuduj swoje wyspy i wyrusz w podróż w zupełnie nowej opowieści, w której pojawiają się kultowe postacie z różnych odsłon serii i dziesięcioleci historii Parku Jurajskiego.

Opis pochodzi z Epic Games Store

Zobacz też: Metro Last Night Redux także możecie mieć teraz za darmo.

Jurassic World Evolution za darmo będzie dostępne na Epic Games Store do 7 stycznia 2021 roku. Jest więc jeszcze sporo czasu, by przygarnąć dla siebie produkcje. Warto skorzystać.

Źródło: Epic Games Store

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.