Oferta PS Plus na styczeń zapowiada się naprawdę ciekawie. Szkoda jednak, że Sony nie zdecydowało się na umieszczenie jednej z gier w grudniowej ofercie dla subskrybentów. Przynajmniej gracze z Polski mieliby co robić w Sylwestra. Mowa oczywiście o kolejnej części Tomb Raider. Produkcja z Larą Croft w roli głównej stała się w Polsce memem i czymś, co wielu zawsze już będzie kojarzyło się ze słowami „będę grał w grę”.

Oferta PS Plus na styczeń 2021

Oczywiście sam tytuł wpisu jest żartobliwy i cieszy nas to, że oferta PS Plus na styczeń 2021 zawiera ostatnią z odsłon serii o Larze Croft. Mowa tutaj o wypuszczonej w 2018 produkcji o tytule „Shadow of the Tomb Raider”. Cała nowa trylogia, gdzie mogliśmy wcielać się w młodszą wersję Lary, zaskarbiła sobie wielu fanów, a i krytycy uznali ją za bardzo ciekawą. Wprawdzie można było jej zarzucić lekką wtórność, ale mówimy przecież o produkcjach, które są z założenia do siebie podobne. To samo można przecież powiedzieć o serii Uncharted, gdzie zmieniała się głównie sceneria oraz poszczególne mechaniki. Ważne, żeby tytuł przyciągał, a „Shadow of the Tomb Raider” to robił.

To jednak nie wszystko, co dostaną subskrybenci PS Plus w styczniu. Sony przygotowało dla nich jeszcze dwie produkcje. Kolejna będzie „GreedFall”, które pojawiło się na rynku w zeszłym roku. Tytuł spotkał się z mieszanym odbiorem wśród graczy. Część zarzucała mu wtórność i kiepskie dopracowanie, a część była wręcz zachwycona stylistyką świata przedstawionego. W grze przenosimy się bowiem do świata, który stylizowany jest na XVII wiek. Całość to mieszanka RPG-a z grą akcji, a o tym jak wypada gra w rzeczywistości, najlepiej przekonać się samemu.

Zobacz też: Tańczące roboty od Boston Dynamics to coś wspaniałego.

Ostatnim z tytułów, który będzie dostępny jedynie dla posiadaczy konsoli PlayStation 5, będzie „ManEater”. Tutaj gracze będą mieli okazję wcielić się w… rekina. Nasz bohater stracił matkę, a zadaniem gracza będzie odpowiednio go przygotować do starcia z wrogami. Gry będzie można ściągać od 5 stycznia 2021 roku.

Źródło: Sony

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.