Hotfix 1.06, czyli kolejny patch dla Cyberpunk 2077, został udostępniony wczoraj wieczorem przez CD Projekt RED. W przeciwieństwie do poprzedniej łatki tym razem lista zmian jest bardzo krótka. To cieszy, ponieważ pokazuje, że produkcja ma coraz mniej rzeczy do łatania. Developer na szczęście szybko zareagował i usunął też jeden z poważniejszych błędów w grze, który niektórym mógł uniemożliwić w ogóle dalszą rozgrywkę.

Hotfix 1.06 – nowy patch dla Cyberpunk 2077

Hotfix 1.06 Cyberpunk 2077

To już kolejna łatka od twórców Cyberpunk 2077, która pojawiła się od premiery. Ta miała miejsce 10 grudnia, a w ciągu dwóch tygodni gracze dostali już naprawdę dużo poprawek. Zważywszy na to, że nie każdy developer tak szybko wypuszcza patche do swoich gier, to pod tym względem CD Projekt RED trudno cokolwiek zarzucić. Hotfix 1.06 nie przynosi dużych zmian, ale przynosi jedną bardzo ważną. Na komputerach osobistych pojawiał się bowiem problem z zapisem stanu gry, jeżeli plik miał ponad 8 MB. Wtedy nie dawało się pliku wczytać, a to oznaczało, że dalsza rozgrywka było po prostu niemożliwa.

Zobacz też: Wyniki sprzedaży Cyberpunk 2077 – jest bardzo dobrze.

Można powiedzieć, że to prezent dla posiadaczy produkcji, choć szkoda, że ci musieli mierzyć się wcześniej z problemami tego typu. Oprócz naprawienia tego błędu w wersji na PC-ty, CD Projekt RED poprawiło także wersję konsolową. Teraz produkcja ma się mniej zawieszać, co z pewnością poprawi jakość rozgrywki. W końcu to właśnie wersja konsolowa na bazowe PlayStation oraz Xbox sprawiała najwięcej problemów. Tak prezentuje się pełna lista zmian Hotfix 1.06. Łatka dostępna jest już na PC oraz konsole.

Zadania

  • Dum Dum nie będzie już nieobecny przy wejściu do Totentanz w zadaniu Second Conflict.

Konsole

  • Poprawiono zarządzanie pamięcią i stabilność, dzięki czemu gra będzie się mniej zawieszać.

PC

  • Limit rozmiaru plików zapisu 8 MB został usunięty. Uwaga: zmiana ta nie naprawia plików zapisu uszkodzonych przed aktualizacją.

Źródło: Cyberpunk

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.