ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Obcy: Izolacja na Androida

Obcy Izolacja za darmo na PC – kolejna ciekawa gra na Epic Games Store

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Gry

Obcy Izolacja za darmo to kolejna z gier, którą można przypisać do swojego konta na Epic Games Store. To także kolejny z tytułów, który udostępniany jest graczom w wyjątkowej akcji przygotowanej przez platformę. Codziennie do końca roku będzie pojawiała się nowa produkcja, którą można będzie mieć bez dodatkowych opłat.

Obcy Izolacja za darmo na PC

Jeżeli jesteście fanami serii Aliens, to z pewnością nie jest wam obca ta produkcja. Obcy Izolacja ma już swoje lata, bo tytuł swoją premierę miał jeszcze w 2014 roku, ale dalej potrafi solidnie przestraszyć. Mówimy tutaj bowiem o horrorze, który mimo kilku lat na karku dalej doskonale się broni. Warto więc skorzystać z okazji i przygarnąć tytuł za darmo. Można to zrobić do jutra (22.12) do godziny 17.00. Wtedy zostanie udostępniony na platformie kolejny tytuł, który będzie można mieć za darmo.

Opuszczając Ziemię, Ellen Ripley obiecała córce, że spędzi z nią 11. urodziny. Nigdy nie wróciła. Piętnaście lat później Amanda Ripley dowiaduje się, że odzyskano czarną skrzynkę ze statku jej matki. Leci do stacji kosmicznej Sewastopol, aby ostatecznie rozwiązać tajemnicę jej zaginięcia. Niebawem staje w obliczu nieznanego zagrożenia. Podejmij się przerażającej misji i przetrwaj w przypominającej labirynt stacji Sewastopol. Nieprzygotowana i słabo wyposażona, musisz wykazać się sprytem i odwagą, aby ujść z życiem.

Zobacz też: Automaty pocztowe od Allegro coraz bliżej?

Jeżeli spodoba wam się Obcy Izolacja, to warto też zainteresować się dodatkami do gry. Te są teraz sporo przecenione (promocja trwa do 7 stycznia 2021 roku), więc grzech nie skorzystać. Dostępne są trzy rozszerzenia – Ostatnia ocalała, Schronienie oraz Trauma. W pierwszym z dodatków wcielamy się w postać Ellen Ripley, czyli głównej bohaterki znanej z serii filmów Obcy. Tytuł znajdziecie na Epic Store Games.

Źródło: Epic

Sprawdź najnowsze wpisy