The Long Dark za darmo na PC to kolejny etap promocji od Epic Store Games. Przypomnijmy, że do końca roku platforma ma zamiar codziennie rozdawać produkcje dla swoich użytkowników. Wczoraj i przez kilka godzin dziś, można było odebrać Oddworld: New 'n' Tasty, a teraz przyszła pora na kolejną interesującą produkcję.

The Long Dark za darmo na PC

Rozdawanie darmowych gier dla użytkowników platformy Epic, stało się już tradycją. Czasem mogą trafić się naprawdę mocne tytuły, jak było przy okazji Grand Thef Auto V, a czasem dostaje się produkcje niszowe. Jednak to zawsze coś interesującego, a szczególnie dla osób, które lubią sprawdzać nowe tytuły. The Long Dark za darmo na PC będzie można pobierać do jutra, czyli niedzieli 20 grudnia, do godziny 17. Potem pojawi się kolejny tytuł, który będzie można odebrać.

Nocne niebo rozświetlają rozbłyski. Wiatr świszcze przez cieniutkie ściany Twojej drewnianej chatynki. A w oddali wyją wilki. Spoglądasz na mizerne resztki prowiantu w plecaku i marzysz o tamtych dniach, zanim w tajemniczych okolicznościach zabrakło prądu. Jak długo uda Ci się przetrwać? Witaj w świecie THE LONG DARK, gry eksploracyjno-survivalowej, którą czasopismo Wired nazwało „ukoronowaniem całego gatunku”. The Long Dark to pełna refleksji gra eksploracyjno-survivalowa dla jednego gracza, która zmusza do myślenia podczas poznawania obszernej, pokrytej śniegiem i lodem dziczy w następstwie geomagnetycznej katastrofy. Nie ma w niej zombie – tylko Ty, zimno i wszystkie zagrożenia, jakie ma w zanadrzu Matka Natura.

Zobacz też: Hotfix 1.05 dla Cyberpunk 2077 przynosi bardzo, bardzo dużo zmian.

The Long Dark to ciekawy survival, gdzie wcielamy się w postać pilota Williama Mackenziego. Ten znalazł się na opustoszałej wyspie, ale to tylko pozory. Bohater ma przed sobą długą podróż, a gracze mogą przygotować się na kilka interesujących zwrotów akcji. Warto wypróbować, jeżeli wcześniej nie miało się takiej okazji. Produkcję znajdziecie na stronie Epic Games Store.

Źródło: Epic Games Store

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.