Battlefield 3 za darmo na PC, to nowa oferta dla subskrybentów Amazon Prime. Jeżeli już posiadacie konto na Amazonie, które pozwala wam na korzystanie z Amazon Prime Video, to możecie teraz także odebrać grę. Wystarczy zalogować się na platformie i gotowe – kod do produkcji zostanie nam udostępniony, ale czas na skorzystanie z promocji jest ograniczony.

Battlefield 3 za darmo na PC

Prime Gaming to część serwisu Amazon. Posiada się do niej dostęp, jeżeli ma się już wykupioną np. subskrypcję Amazon Prime Video. Serwis VOD jest dostępny w Polsce już od jakiegoś czasu, więc zapewne część z naszych czytelników z niego regularnie korzysta. Teraz mogą także skorzystać z darmowej gry, którą będzie można odebrać na platformie Origin. I mówimy oczywiście o użytkownikach komputerów osobistych. Co trzeba zrobić, by odebrać Battlefield 3 za darmo na PC? Wystarczy wejść na stronę Amazon Gaming, gdzie trzeba zalogować się do usługi i potwierdzić, że jesteśmy do tego upoważnieni.

Usługa Prime Gaming połączona jest z Prime Video, więc za korzystanie z niej, nie będzie ponosiło się dodatkowych kosztów. Dostęp do Prime Video kosztuje 5,99 euro miesięcznie, co daje około 26-27 złotych. Kod do Battlefield 3 można odebrać do końca tego roku, czyli do 31 grudnia. Czas na jego wykorzystanie w Origin mamy prawie do końca stycznia 2021 roku, czyli do 29 stycznia 2021. Jeżeli ktoś jest nowym użytkownikiem platformy Amazonu, pierwszy tydzień jest darmowy, ale potem płatności pobierane są automatycznie z naszego konta.

Zobacz też: Pierwszy Wiedźmin za darmo na GOG.

Wprawdzie Battlefield 3 nie jest już najnowszą produkcją, ale dalej może przynosić całkiem sporo dobrej zabawy. Jeżeli więc wcześniej nie miało się przyjemności spróbowania swoich sił w tej odsłonie Battlefield, teraz nadarza się ku temu doskonała okazja.

Źródło: EuroGamer / Amazon Gaming

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.