Cyberpunk 2077 w paczkomacie pojawi się już minutę po północy, jeżeli ktoś zdecyduje się zamówić wersję gry w sieci MediaExpert. To ciekawa promocja dla tych, którzy nie mogą doczekać się premiery produkcji od CD Projekt RED, która zaplanowana jest na 10 grudnia. To nie pierwsza tego typu promocja w naszym kraju i widać, że rynek gier staje się w nim coraz ważniejszy.

Cyberpunk 2077 w paczkomacie

Cyberpunk 2077 paczkomat

I choć premiera Cyberpunk 2077 była już kilkukrotnie przekładana, to tym razem nic nie powinno stanąć na przeszkodzie, by gra trafiła w ręce spragnionych graczy. 10 grudnia będzie dla wielu osób dniem, na który długo czekali. Jeżeli do tej pory nie zdecydowali się na zakup, to może warto rozważyć akcje promocyjną, którą przeprowadziło Media Expert. Jeżeli ktoś zdecyduje się zamówić w sklepie nową produkcję CD Projekt RED do 7 grudnia, to gra pojawi się w paczkomacie równo minutę po północy w dniu premiery. Oczywiście w samym paczkomacie będzie już wcześniej, ale kod odbioru dostanie się w odpowiednim momencie.

Zobacz też: Android Auto pojawi się w Polsce oficjalnie.

Akcja przeprowadzana jest w ramach Nocnych Premiery w paczkomatach InPostu. Wcześniej podobnego rodzaju promocję obserwowaliśmy przy okazji premiery Ghost of Tsushima na PlayStation 4. Nie dziwi więc teraz to, że podobnego rodzaju akcja pojawiła się przy okazji premiery Cyberpunk 2077. Tytuł jest wyjątkowo wyczekiwany i kupimy go nawet w sieci sklepów Lidl. Czy korzystając z tej Nocnej Premiery, będziemy pierwszymi, którzy zagrają w grę? Zależy, jak szybcy jesteśmy. Cyberpunk 2077 będzie można pobierać już na PC-ty i konsole przed samą premierą. Jednak tytuł odpalimy dopiero o godzinie 1 w nocy 10 grudnia (wersja PC, na konsolach po północy). CD Projekt RED udostępniło bowiem oficjalną rozpiskę godzinową, która pokazuje, że wcześniej nie uda nam się tytułu uruchomić. Poniżej znajdziecie linki prowadzące do sklepu i wybranej wersji gry.

Źródło: CD Projekt RED / MediaExpert

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.