ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Red Dead Redemption 2 Online za mniej niż 20 PLN

Red Dead Online jako osobna gra – jej cena jest śmiesznie niska

Autor: Paweł Maretycz Kategoria: Gry

Rockstar to jednak dziwna firma. Kiedy większość twórców skupia się na tworzeniu gier wieloosobowych, ten tworzy tytuły dla jednego gracza z kampanią na kilkadziesiąt godzin zabawy. Owszem, jest wiele takich firm, ale w tym przypadku są to gry, które część graczy pokochała za… tryb online. Nic więc dziwnego, że tryby wieloosobowe w GTA V i Red Dead Redemption 2 przerodziły się w osobne projekty. Ten ostatni poszedł jednak jeszcze o krok dalej.

Red Dead Redemption 2 Online za mniej niż 20 PLN

Red Dead Redemption 2

Firma właśnie oddzieliła tryb online ze swojej gry o dzikim zachodzie, tworząc z nich dwa tytuły. Skok na kasę? W żadnym wypadku! Jak już pewnie wiecie ze śródtytułu segment online kosztuje mniej, niż 20 PLN, a dokładniej 5 USD. Mowa jest tu więc o stosunkowo śmiesznej cenie, biorąc pod uwagę ogrom i złożoność tego tytułu. Warto podkreślić, że osoby, które już kupiły pełne Red Dead Redemption 2 nie zostaną pozbawieni trybu online. Gorzej sytuacja wygląda w przypadku nowych nabywców. 

Zobacz też: Personalizacja w WhatsAppie wchodzi na zupełnie nowy poziom – aktualizacja dodaje ciekawą nowość

Niestety, rozdzielenie głównej historii Red Dead Redemption 2 od jej komponentu online nie spowoduje zmniejszenia rozmiaru pliku. Nadal będzie to 123 GB do pobrania. Zakładam, że to dlatego, że zawartość kampanii dla jednego gracza nadal znajduje się w plikach gry. Tą najprawdopodobniej będzie się dało odblokować poprzez zakup w aplikacji. To jednak tylko domysły. Jeśli jesteście zainteresowani takim typem rozgrywki, to warto się sprężyć. Cena 5 USD jest tymczasowa i obowiązuje jedynie do 15 lutego 2021 roku. Później wzrośnie ona aż czterokrotnie. 

Źródło: TechSpot

Sprawdź najnowsze wpisy