Ekipa Fortnite to nazwa nowej subskrypcji, która będzie dostępna dla graczy od 2 grudnia tego roku. Do tej pory nie było w produkcji Epic Games takiej możliwości, ale widać czasy się zmieniły i skoro na graczach można dodatkowo zarobić, to czemu nie. Cena dostępu jest dość wysoka, ale gracze mogą też liczyć na ciekawe bonusy.

Ekipa Fortnite

Po raz pierwszy Ekipa Fortnite, bo tak nazwano usługę, pojawi się wraz z debiutem Sezonu 5 w Rozdziale 2, czyli 2 grudnia 2020 roku. Abonament przyjął formę comiesięcznej subskrypcji, która ma wynosić 47,99 złotych. Nie jest to mała kwota, ale z pewnością znajdą się osoby, które chętnie zapłacą za to, by znaleźć się w Ekipie. Co gracze otrzymają w zamian? Tak na oficjalnie stronie Fortnite zapowiedziano nowości.

  • Karnet bojowy na cały sezon – członkowie Ekipy Fortnite zawsze mają dostęp do karnetu bojowego aktualnego sezonu!
  • 1000 V-dolców miesięcznie – co miesiąc członkowie Ekipy Fortnite będą otrzymywać 1000 V-dolców. Wydajcie je na ulubione przedmioty ze sklepu!
  • Dostęp do nowej, comiesięcznej Ekipaki! Zgarnijcie wyjątkową Ekipakę Fortnite – zupełnie nowy pakiet ze strojem, który mogą otrzymać tylko członkowie Ekipy Fortnite.

Gracze będą dowiadywali się co miesiąc, co nowego pojawi się w Ekipie z wyprzedzeniem. Teraz także się tak stało, bo od 2 grudnia dla opłacających subskrypcję pojawi się nowy strój – Galaxia. Wraz z nowym strojem, gracze otrzymają także kilof Kosmiczny Lamorożec oraz plecak Strzaskany Świat.

Zobacz też: Yanosik pojawi się niedługo w Android Auto!

Sama subskrypcja powiązana będzie z platformą, na której się gra. Jeżeli więc gramy na PlayStation 4, otrzymane V-dolce będzie można odebrać tylko tam. Dostęp do przedmiotów ma być już na wszystkich platformach. By otrzymać dostęp do „gratisów”, trzeba będzie na początku każdego miesiąca zalogować się na platformie głównej. Trzeba przyznać, że cena jest dość odstraszająca, bo Ekipa Fortnite kosztuje prawie tyle samo, co Xbox Game Pass Ultimate. Cóż, jak widać, sposób na dodatkowy zarobek zawsze się znajdzie.

Źródło: Epic Games

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.