ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Najnowszy dodatek GTA Online

Zapowiedź The Cayo Perico Heist – najnowszego dodatku do GTA Online

Autor: Arkadiusz Stec Kategoria: Gry

Piąta odsłona Grand Theft Auto posiada nie tylko wciągający tryb dla jednego gracza. Rockstar stworzył także tryb multiplayer i wszyscy znamy go pod nazwą GTA Online. O ile kilka lat temu nie był zbyt atrakcyjny, to z czasem pojawiała się nowa zawartość – samochody, broń, nieruchomości oraz misje, które sprawiły, że po 7 latach od premiery nadal warto przynajmniej raz na jakiś czas uruchomić tego sandboxa. Wkrótce pojawi się najnowszy dodatek. Będzie nosił nazwę The Cayo Perico Heist i jak się domyślacie, po raz kolejny skupi się on na napadzie.

Najnowszy dodatek do GTA Online ma być największym, jaki do tej pory stworzono

Oznacza to sporo nowej zawartości. Czego możemy się spodziewać? Główną atrakcją nadchodzącego dodatku ma być tropikalna wyspa, będąca własnością narkotykowego bossa. Znajduje się na niej okazała rezydencja wypełniona drogimi dziełami sztuki, złotem oraz obciążającymi dowodami, które mogą zaszkodzić jej właścicielowi. Producent zapewnia, że nie będzie łatwo. Lokacja ta jest bardzo dobrze strzeżona i już samo dostanie się na wyspę, będzie wyzwaniem. Napad będzie można przeprowadzić samemu lub ze znajomymi. The Cayo Perico Heist oferuje tryb kooperacji dla maksymalnie 4 graczy. To jednak nie wszystko. Pojawią się także nowe pojazdy oraz ogromna i opancerzona łódź podwodna. Wraz z najnowszym dodatkiem w GTA Online pojawi się także sporo nowej muzyki. Do radia trafi aż setka nowych utworów. To jednak nie wszystko. Rockstar zapowiedział, że już wkrótce poznamy więcej szczegółów na temat The Cayo Perico Heist.

Zobacz także: Czekacie na GTA V na konsole nowej generacji? Ta informacja może ostudzić zapał

Najnowszy dodatek do GTA Online ma zadebiutować 15 grudnia na PC oraz konsolach Sony i Microsoftu. Z jednej strony cieszy, że producent wspiera grę nawet po 7 latach od premiery. Z drugiej jednak oznacza to, że zapewne jeszcze bardzo długo nie zobaczymy kolejnej pełnoprawnej odsłony Grand Theft Auto. A na taką zapowiedź liczy większość fanów, którzy przeglądając newsy, widzą logo serii GTA lub Rockstara.

Źródło: Rockstar, PC Gamer, GameSpot, Kotaku

Sprawdź najnowsze wpisy