ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Xbox Series X z Cyberpunk 2077

Xbox Series X z Cyberpunk 2077 w zestawie – za grę zapłacimy sporo mniej

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Gry

Xbox Series X z Cyberpunk 2077 trafił właśnie do sprzedaży. Choć do premiery produkcji od CD Projekt RED zostało jeszcze trochę czasu, bo ta ma nastąpić dopiero 10 grudnia, to sprzęt z grą można już zamawiać. I to w całkiem sensownej cenie, a już na pewno jest to opłacalne, jeżeli ktoś zmierzał kupić zarówno nową konsolę Microsoftu, jak i Cyberpunk 2077.

Xbox Series X z Cyberpunk 2077

Xbox Series X z Cyberpunk 2077
Xbox Series X z Cyberpunk 2077

Premiera Cyberpunk 2077 jest jedną z najbardziej wyczekiwanych, jeżeli chodzi o ten rok. Można nawet powiedzieć, że gracze czekają na produkcję nawet mocniej, niż było to w przypadku The Last Of Us 2. Na tytuł od CD Projekt RED gracze czekają już bowiem od bardzo dawna. Dodajmy do tego, że premiera Cyberpunk 2077 była już kilkukrotnie przekładana, więc tym bardziej upatruje się chwili, kiedy tytuł w końcu się pojawi. Teraz można już zamawiać grę i odliczać dni do premiery, ale można także zamówić coś innego.

W sprzedaży pojawił się bowiem zestaw Xbox Series X z Cyberpunk 2077. W ten sposób będzie się miało od razu odpowiedni sprzęt, by sprawdzić na nim nową produkcję. Taki zestaw można kupić tylko w Euro RTV AGD, a został wyceniony na 2399 złotych. Przypomnijmy, że sama konsola Microsoftu kosztuje 2249 złotych, więc za grę płacimy 150 złotych. To spora oszczędność w tym przypadku, bo sama gra na Xbox-a kosztuje 269 złotych. Choć da się znaleźć też odrobinę niższe ceny w sieci. Dalej jednak w zestawie wychodzi taniej.

Zobacz też: Pierwsze wrażenia z Xbox Series X – jak sprawuje się konsola?

Taki zestaw Xbox Series X z Cyberpunk 2077 trafi do zamawiających w dniu premiery gry, czyli 10 grudnia. Trzeba więc uzbroić się w cierpliwość, jeżeli się na to zdecydujemy. Jeżeli jednak takie zakupy chodził nam po głowie, to warto zastanowić się nad tym rozwiązaniem. W końcu lepiej zaoszczędzić choć trochę, bo te środki można przeznaczyć na Game Passa, a wtedy będziemy już „ustawieni”.

Źródło: Xbox informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy