ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Fallout 76 Stalowy Świt

Fallout 76 Stalowy Świt przybędzie już w grudniu – co przyniesie?

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Gry

Fallout 76 Stalowy Świt będzie darmową aktualizacją dla tych, którzy jeszcze grają w produkcje od Bethesdy. Ta miała być czymś wyjątkowym, co ożywi serię, ale nie do końca tak się stało. Liczne problemy z tytułem sprawiły, że wielu graczy zrezygnowało z przyjemności sprawdzania, jak wypadł Fallout online. Czy nowa aktualizacja to zmieni?

Fallout 76 Stalowy Świt

Od 1 grudnia dostępny będzie bezpłatny dodatek Fallout 76 Stalowy Świt, który da graczom całkiem sporo nowego. Bethesda obiecywała, że będzie długo wspierała tytuł i gracze nie zostaną z niczym. Wygląda na to, że słowa dotrzymała, bo nowa zawartość przyniesie zapewne kilka godzin przyjemnej rozgrywki. W grze pojawi się nowe bractwo, więc będzie co robić. Seria Fallout od lat jest pozycją kultową i choć wersja online produkcji nie każdemu przypadła do gustu, to jednak jest to jakieś urozmaicenie. Zapewne i tak większość fanów czeka na kolejną, pełnoprawną część serii, ale o tym na razie nic nie wiadomo. Poniżej znajdziecie spis tego, co zawierała będzie aktualizacja.

Zobacz też: Koniec nielimitowanej przestrzeni w Zdjęciach Google.

  • Nowa seria zadań – Zdecyduj, jak chcesz wesprzeć członków Bractwa Stali w pierwszym rozdziale ich całkiem nowej historii.
  • Nowe lokacje i sprzęt – Odblokuj unikatową broń i pancerze ze Stalowego Świtu i odkrywaj nowe lokacje zamieszkane przez członków Bractwa i innych frakcji.
  • 3. sezon z nową planszą S.C.O.R.E. – Dołącz do agentki K.D. Inkwell w jej misji dla Gildii Starożytności i awansuj, by odblokować nowe nagrody, takie jak sojusznicy w C.A.M.P., pudełka śniadaniowe i nie tylko. Początek sezonu 15 grudnia.
  • Schrony C.A.M.P. – Buduj i dekoruj nowe, oddzielne od głównego C.A.M.P., podziemne przestrzenie. Ukończ nową misję i zdobądź swój pierwszy schron za darmo, rozpoczynając od 1 grudnia.
  • Pomniejsi sojusznicy – Zrekrutuj dwóch nowych sojuszników podczas awansowania w 3. sezonie. Będą oferowali bonusy z twojego C.A.M.P.

Źródło: Bethesda

Sprawdź najnowsze wpisy