Call of Duty: Black Ops Cold War to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku. Jej premiera odbędzie się już za dwa tygodnie, więc najwyższa pora, abyśmy poznali oficjalne pecetowe wymagania. Dziś w końcu Activision podało wszystko jak na tacy. Zła wiadomość jest taka, że gra może zająć nawet 250 GB miejsca na dysku. A to bardzo dużo.

Wymagania Call of Duty: Black Ops Cold War na PC

Wymagania Call of Duty: Black Ops Cold War PC

Wymagania Call of Duty: Black Ops Cold war zostały właśnie ujawnione przez Activision. Firma przedstawiła łącznie pięć konfiguracji: minimalne, zalecane, zalecane z ray tracingiem, zalecane do wysokiej płynności i Ultra RTX. Jak nietrudno się domyślić, im dalej w las, tym mocniejszy komputer trzeba posiadać. Aby uruchomić grę na najniższych ustawieniach, wystarczy dysponować konfiguracją z procesorem Intel Core i3-4340 lub AMD FX-6300, 8 GB RAM-u i kartą graficzną GeForce GTX 670 / GTX 1650 lub Radeonem HD 7950.

Zobacz także: Data premiery Far Cry 6 przesunięta na… kiedyś tam. Kolejny tytuł pojawi się później

Przy najwyższych ustawieniach gra zajmie aż 250 GB miejsca na dysku. Podczas grania na niższych wystarczy „jedynie” 175 GB lub 50 GB, gdy ściągnie się jedynie tryb wieloosobowy. Zeszłoroczne Call of Duty: Modern Warfare wciąż zbiera baty za swój ciężar i niestety wszystko wskazuje na to, że Black Ops Cold War podzieli losy poprzednika. No, chyba że Treyarch jakimś cudem zmniejszy wagę swojej nadchodzącej gry. Czekacie na premierę najnowszego Call of Duty, która odbędzie się już 13 listopada? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: The Verge

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.