ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Darmowe gry na Halloween

Darmowe gry od Epic Games w sam raz na Halloween

Autor: Arkadiusz Stec Kategoria: Gry

Mamy czwartek, a to oznacza kolejną dawkę bezpłatnych gier od Epic Games Store. Jeszcze przez kilka godzin możecie dodać za darmo do swojej biblioteki Costume Quest 2 oraz Layers of Fear 2. O 17:00 pojawią się zupełnie inne produkcje. Zbliża się Halloween. Epic postanowił więc wybrać tytuły, które idealnie wpasują się w jego klimat. Padło na Blair Witch oraz remaster Ghostbusters. Gry na licencji nie zawsze są warte swojej ceny. Tym razem jednak nie wydacie na nie ani złotówki, więc warto na nie rzucić okiem.

Darmowe gry na Halloween obfitują w duchy i czarownice

Blair Witch, to horror polskiego studia Bloober Team. Jak wskazuje tytuł, gra ma wiele wspólnego z serią horrorów, które przed laty biły rekordy w kinach. Akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby. Głównym bohaterem jest były policjant Ellis. Przyłącza się do poszukiwań małego chłopca. Zaginął w bardzo ponurym lesie Black Hills – siedlisku wiedźmy z Blair. Twórcom udało się odtworzyć przerażający klimat i napięcie, które towarzyszy podczas każdego stawianego kroku. Średnia ocen w serwisie Metacritic wynosi 69/100. Drugą dostępną za darmo na Halloween jest odświeżona wersja Ghostbusters. Oferuje bardzo humorystyczne podejście do tematu duchów i zaświatów. Co ciekawe nastawiona jest na kooperację, więc jeżeli szukacie czegoś, w co zagracie z rodziną lub znajomymi, to dobrze trafiliście. Jednak musicie mieć na uwadze, że powstał jedynie lokalny tryb multiplayer. Niestety nie pogracie ze znajomymi po sieci. Średnia ocen w serwisie Metacritic wynosi 67/100.

Zobacz także: Za kilkanaście dni wystartuje otwarta beta Worms Rumble

Trzeba przyznać, że Epic bardzo dobrze dobrał darmowe gry na Halloween. O ile nie są to produkcje wybitne, to na pewno docenią je fani niezwykle popularnych filmów, na podstawie których powstały. Blair Witch i Ghostbusters będziecie mogli dodać do swojej biblioteki za darmo aż do czwartku, 5 listopada. Wtedy pojawią się kolejne bezpłatne gry. W chwili obecnej niestety jeszcze nie znamy ich tytułów.

Źródło: Epic Games Store, Metacritic, PC Gamer, GameSpot, EuroGamer

Sprawdź najnowsze wpisy