ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Dead Cells Legacy Update na Androida

Dead Cells Legacy Update dostępny na Androida – liczba nowości wręcz przytłacza

Autor: Paweł Maretycz Kategoria: Gry

Dead Cells to niezwykle popularny tytuł z gatunku roguelike. Gra ta zagościła na Androidzie stosunkowo niedawno, bo w czerwcu tego roku. Jest to chyba jeden z lepszych portów na tę platformę. Sterowanie dotykowe co prawda bywa dość irytujące w tak trudnej grze, jednak po podłączeniu pada gra nie tylko go wykrywa, ale również dostosowuje swój interfejs i wyświetlane wskazówki do tej formy sterowania. Tym samym niczym się nie różni od tego, co można zobaczyć na ekranach konsol. Sam tytuł jest jednak nieco zacofany względem swoich wersji z większych maszyn do gier. Na szczęście to się powoli zmienia i gra dostała właśnie aktualizację zwaną jako Legacy Update.

Dead Cells Legacy Update na Androida

Dead Cells Legacy Update na Androida

Oczywiście warto tu podkreślić, że aktualizacja ta na komputery PC i konsole trafiła już w 2019 roku. Gracze mobilni wciąż są więc nieco z tytułu. Nie zmienia to jednak faktu, że przynosi ona ze sobą mnóstwo nowych funkcji i treści. Więcej niż nie jedno płatne DLC dla innej gry. I to całkowicie za darmo. Oczywiście sama gra sporo kosztuje. Cieszy jednak fakt, że jej twórcy nie porzucili graczy, ani nie chcą na nich zarobić po raz drugi. I nie jest to ostatnie słowo twórców. Kolejna duża aktualizacja, która jest już dostępna na innych platformach, czyli Bad Seed powinna wylądować w Sklepie Play na początku 2021 roku, z trzecią nienazwaną aktualizacją planowaną na lato 2021 roku.

Zobacz też: Skapp to symulator deskorolki, który znienawidzą ubezpieczyciele smartfonów

No dobrze, ale co przynosi ze sobą Dead Cells Legacy Update? Wraz z nią dostaniemy nowe:

  • Poziomy trudności
  • Biomy
  • Wrogów
  • Bossów
  • Bronie
  • Umiejętności
  • Mutacje

To oznacza więc wiele godzin dodatkowej rozgrywki i jeszcze więcej umierania. Jeśli tylko macie kontroler do smartfona to polecam — naprawdę warto!

Źródło: Android Police

Sprawdź najnowsze wpisy