ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
NIGHTS Into Dreams za darmo

Hit z Segi Saturn – NIGHTS Into Dreams za darmo na PC

Autor: Arkadiusz Stec Kategoria: Gry

Nie wiem jak wy, ale ja w latach dziewięćdziesiątych z wypiekami na twarzy spoglądałem na reklamy PlayStation i konsoli konkurencji – Segi Saturn. O ile pierwsza konsola Sony była popularniejsza, to na Saturnie także pojawiło się kilka perełek. Jedną z nich niewątpliwie jest NIGHTS Into Dreams. Gra, którą zachwycali się recenzenci wszystkich branżowych czasopism. Okazuje się, że można zdobyć ten tytuł na PC zupełnie za darmo. Trzeba jednak wykonać kilka małych kroczków.

Aby zgarnąć za darmo NIGHTS Into Dreams, trzeba udać się na stronę Segi

Sega obchodzi właśnie 60 urodziny. Z tej okazji przygotowała dla graczy niespodziankę. Jest nią możliwość odebrania zupełnie za darmo NIGHTS Into Dreams. Osoby, które interesowały się grami w drugiej połowie lat dziewięćdziesiątych, z pewnością kojarzą ten tytuł. Został stworzony przez ludzi odpowiedzialnych za gry z serii Sonic. Co ciekawe, NIGHTS można było kupić z dodatkowym kontrolerem. Dlaczego? Twórcy uznali, że gra daje najwięcej frajdy, kiedy możemy używać gałki analogowej. Tej jak zapewne się domyślacie, próżno było szukać na standardowym padzie Segi Saturn. NIGHTS Into Dreams po zebraniu świetnych ocen trafiło także na późniejsze generacje konsol (PS2, PS3, Xbox 360) oraz komputery PC. Dzięki temu nawet dziś, po ponad 20 latach od premiery mamy możliwość zagrania w jedną z najlepszych gier tamtych czasów. W dodatku bez wydawania ani złotówki.

Zobacz także: Among Us najpopularniejszą grą na dwóch z trzech dostępnych platform

Aby odebrać za darmo NIGHTS Into Dreams, należy udać się na specjalnie przygotowaną podstronę. Następnie w okienku wpisać swój adres Email oraz zezwolić na połączenie ze swoim kontem na platformie Steam. Po chwili powinien pojawić się komunikat informujący o zakończeniu operacji. Wtedy gra zostanie dodana do waszej biblioteki. To podobno niejedyna niespodzianka, jaką szykuje dla swoich fanów Sega. Pozostaje mieć nadzieję, że uda się bezpłatnie zgarnąć jeszcze jakieś świetne gry z poprzednich generacji konsol.

Źródło: Sega, Steam, Wikipedia, informacja własna

Sprawdź najnowsze wpisy