Karta płatnicza Razer to coś, czego nie spodziewaliśmy się po firmie. Jednak zważywszy na to, że ta ma swój własny system płatniczy Razor Pay, to musiało prędzej czy później nastąpić. Obecnie mają być przeprowadzane pierwsze testy, które pokażą, czy taka karta spotka się z zainteresowaniem graczy, ale tego możemy być raczej pewni. W końcu rzeczy związane z gamingiem zawsze są czymś, co się dobrze sprzedaje.

Karta płatnicza Razer

Karta płatnicza Razera
Karta płatnicza Razera

Jakiś czas temu Razer przygotował gumę do żucia dla graczy. To tylko jeden z przykładów produktów, które krążą wokół samego gamingu, a które producent wypuścił na rynek. Trochę inaczej będzie wyglądała sprawa, jeżeli chodzi o kartę płatniczą. Razer obecnie testuje swoje rozwiązanie w Singapurze, gdzie można korzystać z Razor Pay. Same testy mają objąć 1337 ochotników, którzy się do nich zgłoszą, a ci dodatkowo będą mogli liczyć na specjalne zniżki w sklepie producenta.

Karta płatnicza Razer będzie dawała 1-procentowy cash back na niektóre zakupy u wybranych partnerów, a w sklepie producenta aż 5-procentowy. Osoby, które zapiszą się do beta testów, będą też mogły liczyć na początku na 10-procentowy cash back w sklepie Razera. Kiedy testy dobiegną końca, mogą także spodziewać się różnego rodzaju nagród.

Producent nie deklaruje, kiedy ma zakończyć się testowanie jego karty płatniczej, ale zapisywać można się do końca tego roku. O ile taka karta nie jest niczym niezwykłym, bo podobne rozwiązanie ma już Apple w USA, to Razer dodał tutaj coś od siebie. Logotyp, który znajduje się na karcie, zaświeci się w momencie, kiedy dokona się płatności zbliżeniowej. Nie będzie jednak możliwości personalizacji kolorów, bo karta świeci się jedynie na zielono.

Zobacz też: Gmail będzie bardziej kolorowy, a przynajmniej jego nowe logo takie jest.

Do wyboru będzie też zwykła, nieświecąca się karta, co powinno przypaść do gustu graczom, którzy nie lubią świecidełek. Niestety, ale Razer Pay dostępne jest jedynie w Azji, więc na dostęp do takiej karty raczej nie mamy co liczyć.

Źródło: Razer / The Verge

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.