Gadżety z Cyberpunk 2077 zyskały właśnie bardzo ciekawego przedstawiciela. Figurka Johnnego Silverhanda, czyli jednej z postaci gry od CD Projekt RED. I choć mówimy tutaj o oficjalnym produkcie, to jego kupienie może graniczyć z cudem. Specjalna figurka będzie bowiem dostępna jedynie w ograniczonej liczbie, a jej cena może odrobinę przerażać.

Gadżety z Cyberpunk 2077 – Johnny Silverhand

Do tej pory na rynku pojawiło się sporo gadżetów, które nawiązują do gry od CD Projekt RED. Przy tytule, który jest tak popularny i to jeszcze przed premierą, nie ma w tym nic dziwnego. Owszem, niektóre z produktów opatrzone logiem czy grafiką z gry, mogą dziwić. W końcu posiadanie skarpetek z Cyberpunkiem 2077 nie jest chyba czymś specjalnie atrakcyjnym. Są jednak takie gadżety z Cyberpunk 2077, które po prostu chciałoby się mieć, jeżeli jest się po prostu kolekcjonerem. I figurka, która została przygotowana przez Pure Arts takim produktem po prostu jest.

Wprawdzie figurka kolekcjonerska portretuje postać, która grana jest w grze przez Keanu Reevesa, to jest do aktora niezbyt podobna. Zapewne aktor nie udzielił praw do swojego wizerunku zewnętrznym firmom, ale mimo wszystko to, co zaprezentowało Pure Arts może zachwycać szczegółowością wykończenia. I oczywiście samym rozmiarem, bo figurka ma aż 53,35 centymetrów wysokości. Dodatkowo gadżet wyposażono w ekran LCD o przekątnej 13,3 cala, który wyświetla treści w jakości HD. Będzie tam można obejrzeć grafiki z Cyberpunk 2077, ale też produkt pozwala na wysłuchanie oficjalnego soundtracku z gry. Figurka wyposażona jest bowiem także w głośniki.

Zobacz też: Crunch w CD Projekt RED, czyli grę trzeba dokończyć przed premierą.

Przywołany w tytule Samsung Galaxy S20 FE kosztuje w wersji ze Snapdragonem 3399 złotych, więc można się już domyślać, ile zapłacimy za figurkę. Wersja podstawowa wyceniona została na 849 dolarów, czyli około 3260 złotych. Wersja Deluxe, która zawiera także replikę gitary Johnnego, kosztuje już 899 dolarów (około 3400 złotych). Figurka pojawi się jedynie w 2077 sztukach, więc może być bardzo ciężko wejść w jej posiadanie.

Źródło: Pure Arts

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.