Cena Xbox All Access w Polsce

Cena Xbox All Access – ile zapłacimy za konsolę i abonament w nowej opcji?

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Gry

Cena Xbox All Access w Polsce została podana przez polski oddział firmy. To nowa opcja, która pozwala na zakup konsoli Microsoftu razem z dostępem do abonamentu Xbox Game Pass Ultimate. I to wszystko w formie ratalnej, więc to dobra opcja dla osób, które nie mają teraz możliwości wyłożenia gotówki na zakup nowej konsoli.

Cena Xbox All Access w Polsce

Nowa generacja konsol przedstawia zupełnie nowe podejście. Sony zdaje się kontynuować swoją wcześniej obraną politykę, czyli stawia na tytuły ekskluzywne, które mają przyciągnąć społeczność graczy. Tymczasem Microsoft poszedł bardziej w stronę łatwiejszego dostępu do gier, bo przedstawił tańszą wersję nowej konsoli (Xbox Series S). Dodatkowo ciągle rozwija usługę Game Pass, gdzie teraz mają trafiać nowe produkcje. Dziś firma poinformowała, że wykupiła Bethesdę, więc można spodziewać się wysypu gier właśnie w Game Pass. Teraz będzie można w Polsce kupić konsolę nowej generacji razem z dostępem do Game Pass Ultimate.

Cena Xbox All Access została ustalona w Polce na 111 złotych miesięcznie (Xbox Series S) lub 148 złotych miesięcznie (Xbox Series X). W obu przypadkach mówimy o płatnościach przez okres dwóch lat. Opcja takiego zakupu konsoli, razem z dostępem do biblioteki gier, będzie można dostępna w Media Expert. Więcej szczegółów odnośnie oferty ma pojawić się bliżej premiery sprzętów. Jak to wychodzi całościowo?

  • Xbox Series S – łącznie 2664 złote
  • Xbox Series X – łącznie 3552 złote

Zobacz też: Play może trafić w ręce francuskiego telekomu – jest atrakcyjna oferta dla operatora.

Normalnie Xbox Series S kosztować ma 1349 złotych, a Series X 2249 złotych. Jednak sam pełny abonament za Xbox Game Pass Ultimate (54,99 złotych za miesiąc) na dwa lata to koszt 1319,76 złotych. Są jednak promocje, jak teraz, gdzie za pierwszy miesiąc zapłaci się 4 złote. Jednak biorąc pod uwagę pełną kwotę, nie ma dużej różnicy pomiędzy tym, czy kupimy samą konsolę i abonament na dwa lata, czyli zdecydujemy się na Xbox All Access. Tutaj jednak plusem jest możliwość płatności w comiesięcznych ratach, choć warto poczekać jeszcze na pełne warunki oferty.

Źródło: Twitter Xbox

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy