ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Xbox Series X

Wycinanka Xbox Series X – sprawdź, ile miejsca zajmie konsola w domu

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Gry

Pojawiła się wycinanka Xbox Series X oraz Series S, czyli możliwość sprawdzenia, jak fizycznie będą prezentowały się obie konsole. Microsoft udostępnił bowiem na swojej stronie wzór, który można wydrukować, wyciąć i złożyć. W ten sposób można sprawdzić, jak w domowym zaciszu będzie prezentowała się nowa konsola, zanim się ją kupi.

Wycinanka Xbox Series X

Wycinanka Xbox Series X
Wycinanka Xbox Series X i Series S

Dobrze wiemy, że wygląd nowych konsol Microsoftu, jest dość… nieszablonowy. Można powiedzieć, że firma inspirowała się rynkiem lodówek lub kuchenek polowych (model S), ale to nie jest najważniejsze. Sprzęt powinien dobrze działać, a to jak wygląda, powinno być drugorzędną kwestią. Nie jest jednak tak, że wygląd w ogóle nie ma znaczenia. Równie ważne są też wymiary urządzenia, bo nie zawsze można znaleźć na nie odpowiednie miejsce. Dlatego też Microsoft przybywa z miłą niespodzianką. Wycinanka Xbox Series X oraz Series S jest do ściągnięcia ze strony producenta.

Xbox Series X zadebiutuje w listopadzie, więc do tego czasu można się przyzwyczaić do nowego wyglądu. Drukując i składając model, można to także odpowiednio dopasować do otoczenia. Jasne, zawsze można sprawdzić miarką, czy konsola zmieści się na półce. To jednak nie to samo, co fizyczny model, który dobrze zobrazuje to, jak w rzeczywistości model ma wyglądać. I choć może brzmieć to trochę niedorzecznie, to mówimy tutaj o naprawdę ciekawym pomyśle. Choć w przypadku konsol nowej generacji, o wiele lepszym pomysłem byłoby stworzenie takiej wycinanki dla PlayStation 5. Szczególnie że model będzie największą konsolą, jak do tej pory powstała.

Zobacz też: Cena GTA V na nową generację konsol będzie wysoka…

Każdy, kto zamierza kupić nową generację konsoli Microsoftu, niech lepiej przygotuje nożyczki i zabierze się za wycinanie. Lepiej wiedzieć potem, jak sprzęt będzie prezentował się pod telewizorem. Link do wycinanki znajdziecie w źródle.

Źródło: Microsoft

Sprawdź najnowsze wpisy