ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Watch Dogs 2 Football Manager 2020 za darmo

Watch Dogs 2 i Football Manager 2020 za darmo na PC

Autor: Arkadiusz Stec Kategoria: Gry

Epic Games Store postanowiło nam zrobić bardzo fajną niespodziankę. Jeszcze kilka dni temu, kiedy informowałem was o darmowym Railway Empire i Where The Water Tastes Like Wine, wspomniałem, że w tym tygodniu dostaniemy za darmo tylko Stick It To The Man!. Okazuje się jednak, że to nie jedyna bezpłatna produkcja, która wpadnie w nasze ręce. Nagle na liście pojawiły się także dwa hity. Watch Dogs 2 i Football Manager 2020 to zdecydowanie gry, które powinniście dodać do swojej biblioteki.

Watch Dogs 2, Football Manager 2020 oraz Stick It To The Man! dostępne są za darmo już teraz

Podsumowując – w tym tygodniu możemy pobrać bezpłatnie aż 3 gry. Watch Dogs 2 chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Warto jednak wspomnieć, że dwójka trzyma poziom i jeżeli jedynka skradła wasze serca, to część druga zrobi to ponownie. Średnia ocen w serwisie Metacritic wynosi 75/100, a to oznacza, że zdecydowanie warto w nią zagrać. Kolejnym udostępnionym za darmo tytułem jest Football Manager 2020. To bardzo wysoko oceniana gra kierowana do fanów piłki nożnej. Seria jest z nami od 2005 roku i co rok w ręce graczy trafia nowa odsłona. Bardzo cieszy, że Epic udostępnił edycję 2020 teraz, a nie w momencie kiedy składy będą już kompletnie nieaktualne. Wtedy zapewne część graczy odpuściłaby sobie ten tytuł. Ostatnią bezpłatną produkcją jest Stick It To The Man!. Tytuł mało znany, lecz warto poświęcić mu kilka godzin. Tak kolorowej i jednocześnie wypełnionej zręcznościówki już dawno nie zaserwowało nam żadne studio.

Zobacz także: Death Rally na PC za darmo z okazji 25-lecia Remedy Entertainment

Watch Dogs 2, Football Manager 2020 oraz Stick It To The Man! znajdziecie w Epic Games Store. Macie czas do 24 września, aby dodać je do swojej biblioteki. Tego dnia zostaną zastąpione przez kolejną ciekawą produkcję. Będzie nią RollerCoaster Tycoon 3 Complete Edition. Czy będzie to jedyna udostępniona za darmo gra? Zobaczymy – tym razem także mieliśmy otrzymać jeden tytuł, a do bibliotek wpadnie nam aż 3 i to nie byle jakie.

Źródło: Epic Games Store, Ubisoft, Sports Interactive, PC Gamer, GameSpot

Sprawdź najnowsze wpisy