The Division za darmo to nowa promocja od Ubisoftu, która pozwala na przetestowanie produkcji na własną rękę. Wprawdzie mówimy tutaj o tytule, który ma już kilka lat na karku, to mimo wszystko dalej warto go ograć. I jeżeli będzie go teraz posiadało więcej osób, to jest szansa na całkiem interesującą rozgrywkę sieciową. Jakie są warunki i do kiedy można pobierać produkcję?

The Division za darmo na PC

The Division za darmo na PC
The Division

Widać, że Ubisoft mocno chce zachęcić graczy do tego, by ci po raz kolejny sięgnęli po The Division. Tytuł trafił ostatnio do Games with Gold na konsolę Xbox, a teraz gracze korzystający z komputerów osobistych, mogą go pobierać za darmo. Jednak oferta jest ograniczona czasowo i trwa od dziś do 8 września do godziny 10 rano. Wystarczy posiadać konto w serwisie Ubisoftu, a The Division za darmo będzie dla nas dostępne już na zawsze. O ile oczywiście skorzysta się z oferty w odpowiednim czasie. Wprawdzie zostało jeszcze kilka dni, ale jeżeli ktoś jest zainteresowany produkcją, to lepiej zrobić to wcześniej, by później nie zapomnieć.

Nowy Jork, czasy współczesne. W Czarny Piątek miasto atakuje pandemia o niespotykanej dotąd skali. Podstawowe łańcuchy zaopatrzeniowe zawodzą jeden po drugim. Po kilku dniach bez wody i żywności społeczeństwo pogrąża się w chaosie. Jesteś częścią Division, autonomicznej jednostki złożonej z agentów polowych, wyszkolonych do samodzielnego działania. Twoja misja: ochronić to co zostało i przywrócić nadzieję.

Zobacz też: Co ze wsteczną kompatybilnością na PlayStation 5 – niezbyt dobre doniesienia z sieci.

The Division oraz jego druga część, która miała premierę nie tak dawno temu, zebrały naprawdę dobre recenzję. Warto jednak pamiętać, że to tytuł skierowany głównie do rozgrywek sieciowych, choć oczywiście można grać także samodzielnie. Teraz, kiedy jest dostępny za darmo, warto jednak zebrać kilku znajomych i powałęsać się po opuszczonym mieście w grupie.

Źródło: Ubisoft

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.