Games With Gold we Wrześniu

Games with Gold we wrześniu – Microsoft oddaje 4 tytuły w ręce graczy

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Gry

Games with Gold we wrześniu przyniesie jak zwykle, cztery pozycje dla osób, które opłacają abonament w usłudze Microsoftu. Tym razem firma postanowiła odświeżyć tytuły, które kiedyś cieszyły się ogromną popularnością, a jednocześnie wyróżniały nieszablonowym humorem. Nie zapomniano jednak o nowszej produkcji, która może spodobać się fanom rozgrywek online.

Games with Gold we wrześniu

Ostatnio swoje tytuły na wrzesień dla posiadaczy PlayStation Plus ogłosiło Sony. Teraz więc przyszła pora na odpowiedź Microsoftu i można zauważyć tutaj pewne podobieństwa. Obie firmy dość mocno stawiają na multiplayer, choć w przypadku oferty firmy z Redmond, jest to trochę inna „bajka”. Gracze już od 1 września będą mogli bowiem pobierać pierwszą część The Division. To tytuł, który można ogrywać samodzielnie, ale i tak wszystko odbywa się tutaj w sieci. Nie tak dawno temu wyszła druga odsłona produkcji, więc teraz można przypomnieć sobie pierwszą. Zapewne obecność The Division w Games with Gold we wrześniu sprawi, że do gry wkroczy niedługo znacznie więcej osób, co pozwoli jej trochę odżyć. Co jeszcze czeka w ofercie?

  • The Division – od 1 do 30 września
  • The Book of Unwritten Tales 2 – od 16 września do 15 października
  • de Blob 2 – od 1 września do 15 września
  • Armed and Dangerous – od 16 września do 30 września

Zobacz też: Resident Evil trafi na Netflix.

Na co warto jeszcze zwrócić uwagę z oferty? Zdecydowanie na Armed and Dangerous, które stworzyło Planet Moon Studios. To gra akcji, gdzie poczynania bohaterów oglądamy z perspektywy trzecioosobowej, ale nie to jest tutaj najważniejsze. Mówimy o produkcji, która najzwyczajniej w świecie, wyróżnia się swoim humorem. Dość nieszablonowym, więc jednak nie każdemu może to przypaść do gustu. Warto jeszcze dodać, że Planet Moon Studios odpowiadało za takiego klasyka, jak Giants: Citizen Kabuto. Później studio zajęło się produkcją gier na PSP czy Wii, a w 2011 roku zakończyło swoją działalność.

Źródło: Xbox / Microsoft

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy