ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Railway Empire za darmo

Kolekcja Alto oraz Remnant: From the Ashes za darmo na PC

Autor: Arkadiusz Stec Kategoria: Gry

Wczoraj Epic Games Store udostępnił kolejne bezpłatne gry. Jeżeli więc posiadacie pecety, to warto odwiedzić ten sklep. Tym razem możecie pobrać za darmo bardzo interesujące tytuły. Kolekcja Alto, dobrze znana posiadaczom smartfonów zapewni spokojną, bezstresową rozrywkę. Fani większej dawki akcji powinni być zadowoleni z tego, co ma do zaoferowania mroczny Remnant: From the Ashes.

Kolekcję Alto i Remnant: From the Ashes warto pobrać nie tylko dlatego, że są za darmo

Obie gry są naprawdę warte uwagi. Alto powinny kojarzyć osoby śledzące rynek gier na urządzenia mobilne. To bardzo przyjemna snowboardowa zręcznościówka. Główny bohater przy urokliwej muzyce spokojnie pokonuje śnieżne trasy, wykonując efektowne skoki i akrobacje. Udostępniona za darmo kolekcja Alto, to w zasadzie dwie gry – Alto’s Adventure i Alto’s Odyssey. Dzięki temu będziecie mieli możliwość poznania wszystkich 120 poziomów oraz 7 postaci. Drugą bezpłatną grą w tym tygodniu jest Remnant: From the Ashes. Trzecioosobowa strzelanka z dynamicznie generowanym postapokaliptycznym światem, którą najlepiej ogrywać ze znajomymi. Tryb kooperacji jest zdecydowanie tym, który zapewnia najwięcej emocji, choć producent umożliwił także grę całkowicie solo. W Remnant: From the Ashes nie brakuje także elementów RPG. Czeka was więc zdobywanie doświadczenia, nowych umiejętności oraz broni i przedmiotów mających pomóc w starciach z najpotężniejszymi bossami.

Zobacz także: Epic się doigrało – Apple i Google usuwają Fortnite ze swoich sklepów

Kolekcję Alto oraz Remnant: From the Ashes będziecie mogli dodać do swojej biblioteki za darmo do czwartku 20 sierpnia. Pozostaną w niej na stałe. Warto więc w nadchodzących dniach znaleźć kilka minut, aby zalogować się do Epic Games Store i nie przepuścić okazji wejścia w posiadanie wspomnianych wyżej tytułów. Może w tym momencie nie macie ochoty uruchomić żadnego z nich, ale wkrótce jesień a na długie wieczory warto mieć jakieś ciekawe gry w zanadrzu.

Źródło: Epic Games Store, PC Gamer, GameSpot

Sprawdź najnowsze wpisy