Ghost of Tsushima w Żabce wprawdzie nie będzie do kupienia, ale pozycję można wygrać. Trzeba jednak dokonać zakupu w sieci sklepów i nie mówimy tutaj o zwykłych spożywczych rzeczach. Tym razem sieć Żabka zdecydowała się wejść we współpracę z Sony oraz epay Polska, a efektem tego jest konkurs. Codziennie można w nim wygrać edycję cyfrową ostatniego tytułu ekskluzywnego na PlayStation 4.

Ghost of Tsushima w Żabce

Ghost of Tsushima w Żabce
Fot. Ghost of Tsushima w Żabce

Obecność Ghost of Tsushima w Żabce, nawet w formie konkursu, może dziwić. Trzeba jednak przyznać, że to całkiem ciekawy sposób na promocję – zarówno samego sklepu, jak i oczywiście produkcji od Sucker Punch. Sam konkurs trwa do 18 sierpnia tego roku i żeby wziąć w nim udział, trzeba oczywiście być pełnoletnim. To jednak niejedyny warunek uczestnictwa. By wygrać Ghost of Tsushima w Żabce, trzeba także kupić kod doładowujący konto PlayStation. Ten trzeba będzie wpisać w formularzu na stronie konkursowej (link w źródle), równo o godzinie 18. Każdego dnia pierwsze 4 osoby, które wpiszą kod i udzielą prawidłowej odpowiedzi na zadane tam pytanie, dostaną cyfrową wersję Ghost of Tsushima.

W Żabce można kupić kody doładowujące o następujących nominałach – 50, 100 oraz 200 złotych. I taka wartość pojawi się na naszym koncie PlayStation, bo sklep nie pobiera od tego prowizji. W konkursie można wziąć udział tylko raz, a jeżeli ktoś spróbuje złamać ten zapis regulaminu, zostanie zdyskwalifikowany. Jeżeli ktoś planował zakup takich kodów, warto spróbować swoich sił w konkursie, bo może się okazać, że dostanie się produkcję, która jest wyjątkowo dobrze oceniania.

Zobacz też: Nowości w HydrogenOS 11, czyli co czeka na posiadaczy OnePlus.

Pod koniec XIII wieku imperium mongolskie unicestwiało całe narody w ramach swojej kampanii podboju Wschodu. Wyspa Tsushima to jedyne, co stoi na drodze pomiędzy Japonią kontynentalną a nadciągającą potężną flotą mongolską prowadzoną przez bezlitosnego i przebiegłego generała Khotun Khana. Gdy wyspa płonie po pierwszej fali mongolskiego ataku, samurajski wojownik Jin Sakai zostaje jednym z ostatnich członków swojego klanu. Jin jest gotów podjąć wszelkie możliwe działania, aby chronić swój lud i odzyskać swój dom. Musi odłożyć na bok tradycje, które ukształtowały go jako wojownika, aby wymyślić nową ścieżkę – ścieżkę Ducha – i wziąć udział w niestandardowej walce o wyzwolenie wyspy Tsushima.

Źródło: Żabka

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.