Mafia Edycja Ostateczna

Premiery gier – wrzesień 2020. Na jakie tytuły warto czekać?

Kacper Kościański Kacper Kościański Gry

Premiery gier we wrześniu 2020 wyglądają naprawdę solidnie. Skoro sierpniowe zestawienie mamy już za sobą, najwyższa pora przyjrzeć się pozycjom, które zadebiutują w zbliżającym się wielkimi krokami wrześniu. Wybrałem cztery tytuły, które moim zdaniem można uznać za najważniejsze. Zestawienie rozpoczyna się poniżej.

Premiery gier – wrzesień 2020

Iron Harvest

Premiery gier wrzesień 2020 iron harvest

Iron Harvest to strategia czasu rzeczywistego, której akcja rozgrywa się w dieselpunkowym świecie wykreowanym przez Jakuba Różalskiego. Fabuła produkcji ukazuje alternatywną wizję rzeczywistości, w której to podczas I wojny światowej razem z żołnierzami walczą mechy, których obecność później stała się codziennością. Cała opowieść koncentruje się tu na próbie wywołania konfliktu pomiędzy trzema mocarstwami (Republika Polanii, Impremium Saksonii, Rusviet) przez tajemnicze siły, które powinniśmy poznać podczas rozgrywki. Pokierujemy każdym mocarstwem – oczywiście w butach różnych bohaterów.

Data premiery Iron Harvest została zaplanowana na 1 września 2020. Gra ukaże się na PC, PlayStation 4 i Xboxie One.

Crusader Kings 3 – zestawienie premier gier września 2020 nie mogłoby się obyć bez tej pozycji

Crusader Kings 3 premiery gier wrzesień 2020

Crusader Kings 3 to kolejna odsłona popularnej serii strategii. Akcja gry rozgrywa się w średniowieczu. Jako gracz pokierujemy tutaj wieloma pokoleniami pewnej dynastii, a naszym celem będzie nic innego, jak stopniowe zwiększanie wpływów rodu. Oczywiście niektóre cele będzie można osiągnąć na różne sposoby – np. wykorzystując sztukę dyplomacji, zamiast siłę.

Premiera Crusader Kings 3, tak samo jak Iron Harvest, została zaplanowana na 1 września 2020. Gra będzie dostępna wyłącznie na PC.

Marvel’s Avengers

Marvel's Avengers premiery gier wrzesień 2020

Marvel’s Avengers to przygodowa gra kooperacyjna z bohaterami ze znanego na całym świecie uniwersum. Akcja produkcji rozpoczyna się w tzw. Dniu A, kiedy to zostaje otwarta nowa siedziba Avengers w San Francisco. Niestety świętowanie zostaje przerwane przez atak na most Golden Gate, zaprowadzający prawdziwy chaos. Bohaterowie muszą połączyć siły i wspólnie wymierzyć sprawiedliwość złoczyńcom. Podczas rozgrywki pokierujemy wieloma postaciami z uniwersum Marvela – m.in. Thorem, Kapitanem Ameryką, Hulkiem czy Czarną Wdową.

Premiera Marvel’s Avengers odbędzie się 4 września 2020. Gra ukaże się na PC, PlayStation 4 i Xboxie One. W grudniu ma trafić też na nową generację konsol – PlayStation 5 i Xboxa Series X.

Mafia: Edycja Ostateczna

Mafia Definitive Edition

Jeśli chodzi o najważniejsze premiery gier września 2020, to nie można zapomnieć o Mafii: Edycji Ostatecznej, będącej remakiem Mafii z 2002 roku. Twórcy odświeżyli oprawę audiowizualną i nieco usprawnili mechanikę, ale fabułę pozostawili w zasadzie niezmienioną. Tak samo jak lata temu, wcielimy się tutaj w postać Tommy’ego Angelo, młodego mężczyzny – niegdyś taksówkarza, a teraz pnącego się po szczeblach mafijnego półświatka gangstera. Całą historię będziemy poznawać w formie retrospekcji.

Premiera gry Mafia: Edycja Ostateczna odbędzie się 25 września 2020. Produkcja ukaże się na PC, PlayStation 4 i Xboxie One.

Premiery gier we wrześniu 2020 – podsumowanie

To by było na tyle w dzisiejszym zestawieniu najważniejszych premier gier września 2020. Nie da się ukryć, że w przyszłym miesiącu trafią na rynek naprawdę mocne produkcje, które z pewnością znajdą wielu odbiorców.

Zobacz także: PlayStation 5 kontra Xbox Series X – eksperci już wybrali zwycięzcę generacji

Koniecznie dajcie znać w komentarzach, na które gry września czekacie najbardziej!

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy