Suicide Squad od Rocksteady Studios zostało dziś potwierdzone na Twitterze. Wprawdzie możemy zobaczyć sam plakat produkcji, to już przynajmniej wiadomo, że takowa powstaje. Rocksteady to studio, które znane jest m.in. z serii o Batmanie. Wygląda na to, że za jakiś czas będziemy mogli wcielić się w zupełnie nowych bohaterów. A kto wie, może i nawet samego Supermana?

Suicide Squad zapowiedziane

Rocksteady Studios potwierdziło, że ich najnowsza gra będzie ponownie osadzona w uniwersum DC. To dobra wiadomość dla wszystkich fanów komiksów, którzy nie są zadowoleni z tego, co oferuje im uniwersum Marvela. Wprawdzie Spider-Man na PlayStation 4 był wyjątkowo udaną produkcją. Jednak zbliżająca się premiera Marvel’s Avengers może być dla wielu graczy czymś nie do przełknięcia. Głównie dlatego, że mówimy tutaj o sieciowej produkcji. Wprawdzie pojawią się misje dla pojedynczego gracza, ale to nie one mają przyciągać do rozgrywki. Gra-usługa to coś, do czego niby można się zacząć przyzwyczajać, ale fani tytułów skupionych na fabule, chyba nie będą mieli na co narzekać.

Suicide Squad na taki tytuł się właśnie zapowiada, choć nie można wykluczyć tego, że czeka nas niespodzianka. Sama produkcja ma zostać pokazana 22 sierpnia na specjalnym pokazie, a do tego czasu można jedynie zgadywać. Rocksteady Studios stworzyło jednak serię z Batmanem, która była jedną z lepszych gier czerpiących z komiksów. Trudno wyobrazić sobie teraz, że następny tytuł nie szedłby tą samą drogą. Premiera ostatniego tytułu Rocksteady miała miejsce dobrych kilka lat temu, więc niewykluczone, że Suicide Squad zobaczymy wcześniej, niż moglibyśmy podejrzewać.

Zobacz też: Co przyniosło State of Play?

Można podejrzewać, że przeciwnikiem Suicide Squad będzie sam Superman, ale to także przypuszczenia. Wiadomo, że powstaje także kolejny film, który będzie rozwijał historię bohaterów. Może się więc okazać, że jego premiera, będzie jakoś z grą powiązana. Wtedy na produkcje przyjdzie nam poczekać do 2021 roku. Więcej dowiemy się już pod koniec sierpnia.

Źródło: Twitter

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.