Pierwszy Wiedźmin za darmo na GOG to promocja ograniczona czasowo i to mocno. Dziś do północy można pobierać produkcję od CD Projekt RED na platformie i przypomnieć sobie, jak „Wiesiek” wyglądał kiedyś, zanim stał się naprawdę popularny. To promocja, która ma zachęcić do spróbowania starszych tytułów. Jednocześnie ma przypomnieć o tym, że niedługo pojawi się kolejna produkcja studia, czyli Cyberpunk 2077.

Wiedźmin za darmo na GOG

Co trzeba zrobić, żeby Wiedźmin był nasz za darmo? Przede wszystkim należy posiadać konto na GOG oraz zdążyć dziś przed upływem terminu. Można powiedzieć, że to „szybka piłka” i kto pierwszy ten lepszy. Udostępniana za darmo wersja na GOG to „Enhanced Edition Director’s Cut”, czyli zawierająca wszelkie dobroci, które mogą podobać się fanom produkcji. W to wliczony jest Artbook, tapety czy awatary i ścieżka dźwiękowa. Pełen komplet, więc nawet jeżeli ktoś już posiada pierwszego Wiedźmina, to nic nie stoi na przeszkodzie, by zaopatrzył się w kolejną wersję, która będzie rozbudowana o dodatkową zawartość.

Pierwszy Wiedźmin za darmo to miła niespodzianka, która oczywiście ma przypomnieć o premierze Cyberpunk 2077. Już niedługo, a konkretniej 10 sierpnia, odbędzie się kolejne Night City Wire, czyli następny pokaz, gdzie będzie można zobaczyć, co przygotowało dla graczy CD Projekt RED. Żeby „zabić czas” można wrócić do Wiedźmina. Wtedy da się także zobaczyć na własne oczy, jak wiele pracy kosztowało studio to, by dziś być w tym miejscu, gdzie się znajdują.

Zobacz też: Huawei GameCenter – nowa aplikacja dla graczy.

Nazywasz się Geralt z Rivii i jesteś wiedźminem, czyli za pieniądze zabijasz potwory. Przeszedłeś specjalne szkolenie, aby być najlepszym w swoim fachu, a twoje ciało zostało wzmocnione silnymi eliksirami. Masz amnezję i nie pamiętasz swojej przeszłości. Kaer Morhen, ostatnia twierdza wiedźminów, zostało zaatakowane przez tajemniczą organizację, gdy zaczynałeś leczyć tam swoje rany. Wygraliście bitwę, lecz straciliście sekretny przepis na mutagen – substancję potrzebną do tworzenia wiedźminów. Ci z twoich braci, którzy ocaleli, wyruszają, aby go odnaleźć i ukarać winnych. Pamiętasz czy nie, jesteś teraz jednym z nich.

Źródło: GOG

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.