ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Railway Empire za darmo

Next Up Hero oraz Tacoma za darmo w Epic Games Store

Autor: Arkadiusz Stec Kategoria: Gry

Po dzisiejszym newsie Pawła o oskarżeniach, jakie w stronę Google i Apple wysunął dyrektor generalny Epic Games, przypomniałem sobie, że właściwie nie rzuciłem w tym tygodniu okiem na bezpłatne produkcje oferowane przez Epic Games Store. Jeżeli także umknęła wam rozpiska gier udostępnionych za darmo w tym tygodniu, to zachęcam do ich sprawdzenia. Okazuje się, że w nasze ręce wpadnie Next Up Hero oraz Tacoma. Są to tytuły mało znane, ale warto się nimi zainteresować.

Dostępny za darmo Next Up Hero oraz Tacoma, to całkiem ciekawe produkcje

Zacznijmy od Next Up Hero. To interesująca gra RPG. Wyróżnia się dość dziwnym, ale jednocześnie intrygującym prowadzeniem rozgrywki. Nasz główny bohater na początku gry jest skazany na porażkę. Nie ma szans w starciu ze znacznie mocniejszymi przeciwnikami. Jednak kiedy umiera, jego duch dołącza jako wsparcie, do kolejnego wybranego przez nas śmiałka. Dzięki temu tworzymy swój zespół składający się z żywego bohatera oraz duchów poprzednich śmiałków, którym nie udało się wykonać misji. Druga oferowana za darmo gra, czyli Tacoma, to z kolei przygodówka Sci-Fi. Główna bohaterka przyjmuje proste zlecenie. Odzyskać z pewnego statku kosmicznego artefakt, będący sztuczną inteligencją o nazwie Odin. Po przybyciu na statek okazuje się, że cała załoga nie żyje. Ktoś musi rozwiązać tę zagadkę i zapewne już domyślacie się kto.

Zobacz także: StarCraft II ma już 10 lat, więc Blizzard robi prezent graczom

Next Up Hero oraz Tacoma będą dostępne za darmo w Epic Games Store tradycyjnie do czwartku (30 lipca). O godzinie 17:00 zostaną zastąpione przez kolejne, tym razem trzy tytuły. Będą to 20XX, Barony oraz Superbrothers: Sword & Sworcery EP. Jednak należy podchodzić do tej listy z dużym dystansem. Epic pokazał kilka tygodni temu, że dany tytuł może nagle z niej wyparować. Wielu graczy ostrzyło sobie zęby na Conan Exiles oraz Hue. Finalnie jednak mogli pobrać jedynie ten drugi, znacznie mniej interesujący tytuł.

Źródło: Epic Games Store, PC Gamer, GameSpot, Wired

Sprawdź najnowsze wpisy