ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Data premiery Microsoft Flight Simulator

Data premiery Microsoft Flight Simulator ujawniona – za lotniska zapłacimy krocie

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Gry

Data premiery Microsoft Flight Simulator została w końcu podana do wiadomości publicznej. Podobnie jak cena, jaką przyjdzie nam zapłacić za nowy symulator. Ta może się wydawać wyjątkowo wysoka, ale jedynie w najbardziej rozbudowanej wersji, gdzie dostaje się dostęp do wyjątkowo dużej ilości lotnisk. Dla fanów lotnictwa to wyjątkowa okazja, by polatać praktycznie po całym świecie. Praktycznie.

Data premiery Microsoft Flight Simulator

Na kiedy została więc ustalona data premiery Microsoft Flight Simulator? Produkcja pojawi się na rynku 18 sierpnia tego roku, czyli praktycznie za miesiąc. Dobra wiadomość dla posiadaczy Game Pass – tytuł w podstawowej wersji będzie dostępny w usłudze, więc nie trzeba będzie go kupować na własność. A co w sytuacji, jeżeli jednak chcemy go posiadać? Cóż, ceny nie są zbyt zachęcające, a szczególnie w wersjach bardziej rozbudowanych. Tak się prezentują:

  • Microsoft Flight Simulator: Standard – Preorder – 259,99 złotych
  • Wersja Deluxe – Preorder – 339,99 złotych
  • Wersja Premium Deluxe – Preorder – 519,99 złotych

Czym różnią się od siebie wyżej wymienione wersje gry? Oczywiście zawartością. Podstawowa wersja będzie oferowała loty 20 maszynami oraz możliwość lądowania na 30 lotniskach. Wersja Delux to już 25 samolotów i 35 lotnisk, a Premium Deluxe oferuje 30 samolotów oraz 40 lotnisk. Te lotniska zostały stworzone specjalnie na potrzeby gry. Wszystkie inne, które znajdą się w produkcji, prawdopodobnie będą generowane przez skrypty, więc mogą wyglądać trochę gorzej. Niewykluczone jednak, że będą pojawiały się dodatki, które rozwiną jeszcze listę oficjalnych miejsc i samolotów.

Zobacz też: Co z wydaniami kolekcjonerskimi Cyberpunk 2077?

Produkcję można zamawiać w pre-orderze na stronach Microsoftu, ale wygląda na to, że obecnie tylko tam. Tytuł nie pojawi się na platformie Valve w najbliższym czasie, więc bo Microsoft chce budować pozycję swojego własnego sklepu, co może być zrozumiałe. Warto też poznać wymagania sprzętowe produkcji, bo te do niskich nie należą.

Źródło: Microsoft

Sprawdź najnowsze wpisy