ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Ubisoft Forward

Ubisoft Forward – konferencja, która przyniosła dużo dobrego

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Gry

Ubisoft Forward już za nami, a to oznacza, że można na spokojnie podsumować to wydarzenie. W tym przypadku dostaliśmy dokładnie to, czego się spodziewaliśmy, czyli kilka konkretnych trailerów oraz daty premiery najważniejszych produkcji. Ubiosoft stanął na wysokości zadania, bo sprawił, że miliony graczy ma na co czekać. Oto co warto wiedzieć po konferencji firmy.

Ubisoft Forward

Jednym w elementów wczorajszego Ubisoft Forward była promocja, która miała dać graczom darmowy tytuł Watch Dogs 2. Jak można było przypuszczać, serwery nie wytrzymały zainteresowania i pojawił się problem z dostępem. Jednak Ubisoft wykazało się klasą i tytuł jest dalej dostępny, o czym szerzej pisał Paweł, więc zachęcam do przeczytania jego tekstu. Jednak darmowa gra, to nie wszystko, co Ubisoft chciało dać graczom. Poznaliśmy daty premiery najważniejszych produkcji w katalogu wydawcy. I tak, Far Cry 6 zadebiutuje 18 lutego przyszłego roku i zapowiada się na FPS w klimacie, który doskonale znamy. Znacznie wcześniej przyjdzie graczom przeniesienie się do zupełnie innego rodzaju rozgrywki.

Assassin’s Creed: Valhalla zadebiutuje już 17 listopada, czyli jeszcze przed premierą nowej generacji konsol. Dodatkowo Ubisoft zaprezentowało w końcu materiał z rozgrywki, który może nie spodobać się fanom serii, a szczególnie jej początkowych odsłon. Jednak drastyczna zmiana scenerii (po raz kolejny) to coś, co Ubisoft ma już chyba wpisane w swój plan wydawniczy dla Assassin’s Creed. Kolejnym dużym tytułem, który doczekał się daty premiery, to Watch Dogs Legion. Gracze, którzy będą chcieli „hakować” Londyn, będą to mogli robić od 29 października. Ta odsłona ma przynieść sporo zmian, bo nie będziemy sterowali poczynaniami, tylko jednego bohatera, ale będziemy ich werbować do swojej siatki. Zapowiada się intrygująco.

Zobacz też: Huawei Mate V na pierwszych renderach.

Ubisoft postanowił także otworzyć betę Hyper Scape dla większej ilości graczy, a wśród nich także dla tych z Polski. Jeżeli ktoś ma ochotę zapoznać się z nowym darmowym battle royale, ma teraz na to szansę.

Źródło: Ubisoft

Sprawdź najnowsze wpisy