ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
ER Pandemic Simulator

ER Pandemic Simulator – symulator, który pomoże w walce z koronawirusem

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Gry

ER Pandemic Simulator będzie nowym symulatorem od Movie Games, czyli firmy odpowiedzialnej m.in. za symulator dilera narkotyków. Cóż, teraz przyszła pora na temat bardziej na czasie, czyli nawiązujący do pandemii. Gracze będą mogli wcielić się w lekarza, który musi rozpoznać symptomy choroby u pacjentów, zanim ci zdążą zarazić innych.

ER Pandemic Simulator

ER Pandemic Simulator nie ma jeszcze dokładnej daty premiery, ale wiadomo, że pojawi się na początku tylko na komputerach osobistych. Niewykluczone jest jednak to, że jeżeli produkcja okaże się sukcesem, wyląduje także na konsolach, jak będzie to miało miejsce w przypadku Drug Dealer Simulator. Ten tytuł zdążył już przynieść Movie Games ponad milion dolarów, więc okazał się naprawdę sporym sukcesem. Czy nowa produkcja ma szanse na to, by mu dorównać? Cóż, biorąc pod uwagę to, że podejmuje temat bardzo na czasie, ma na to szansę.

Ważną informacją jest tutaj to, że 10 procent wpływów z gry, zostanie przekazanych dla organizacji walczących z koronawirusem. Widać więc, że firma podeszła do tematu z ciekawej strony, a ER Pandemic Simulator może pomóc nie tylko oderwać myśli od epidemii, ale faktycznie pomóc w jej zwalczaniu. W grze będziemy mieli do dyspozycji szereg urządzeń diagnostycznych, które będą miały na celu pomóc nam w „rozpracowaniu” choroby. Gra ma rozgrywać się w budynku szpitala, ale ten będzie całkiem sporych rozmiarów, bo ma liczyć aż trzy kondygnacje. Poniżej znajdziecie fragment opisu gry, który pochodzi ze Steam.

Zobacz też: Zoom bez lepszego szyfrowania kont – znamy powód tej decyzji

Gdy sam wywiad lekarski nie wystarczy do trafnej diagnozy,trzeba przeprowadzać dodatkowe badania. Do dyspozycji będziesz miał w pełni wyposażone laboratorium, USG, EKG, RTG, CT, MRI i wiele innych. Musisz być bardzo uważny, by wychwycić wszystkich pacjentów zakażonych nowym wirusem i móc jak najszybciej ich odizolować. A gdy wirus zaatakuje z całą mocą, praktyka nabyta w spokojniejszych czasach okaże się bezcenna.

Źródło: Steam / Movie Games

Sprawdź najnowsze wpisy