ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Darmowy Weekend Far Cry 5

Darmowy weekend z Far Cry 5 na PC

Autor: Arkadiusz Stec Kategoria: Gry

W najbliższych dniach posiadacze komputerów PC będą mogli bezpłatnie przetestować jedną z najlepszych strzelanin 2018 roku – Far Cry 5. Darmowy weekend potrwa aż 3 dni i jest to wystarczająco dużo czasu, aby ukończyć główny wątek fabularny. Dzięki temu można kompletnie za darmo ukończyć ten tytuł. Naturalnie dla osób, którym gra się spodoba i będą chciały dodać ją na stałe do swojej biblioteki, czeka promocja.

Darmowy weekend z Far Cry 5 na PC startuje już jutro

Jak sama nazwa wskazuje, Far Cry 5 jest już piątą odsłoną serii gier akcji stworzonej przez Ubisoft. Ta podobnie do poprzednich trzyma odpowiednio wysoki poziom. Średnia ocen w serwisie Metacritic wynosi 78/100. Fani pierwszoosobowych strzelanin powinni obowiązkowo sprawdzić ten tytuł. Szczególnie że wątek fabularny można ukończyć nie tylko w pojedynkę, ale także ze znajomym. To zawsze daje więcej frajdy. Warto także wspomnieć, że ukończenie głównego wątku zajmuje około 20 godzin. To dość sporo. Jeżeli nie dysponujecie aż taką ilością wolnego czasu, a Far Cry 5 was wciągnie, to nic straconego. W przypadku zakupu gry wasz progres nie przepadnie. W najbliższych dniach na omawiany tytuł Ubisoft przygotował promocję. Cena standardowej edycji gry została obniżona o 75%. Możecie ją więc kupić za mniej niż 63 złote.

Zobacz także: Pierwszy Wiedźmin na PC do zgarnięcia za darmo

Darmowy weekend z Far Cry 5 zaczyna się już jutro, 29 maja o godz. 15:00 i zakończy się w niedzielę, 31 maja o 20:00. Można się już przygotować. Wystarczy udać się do na specjalnie przygotowaną podstronę sklepu Uplay i skorzystać z opcji pre-loadu, czyli wcześniejszego pobrania gry na dysk. Dzięki temu kiedy darmowy weekend już wystartuje, będziecie mogli od razu wskoczyć do świata Far Cry 5.

Źródło: Ubisoft, WCCFtech, Metacritic, How Long To Beat, GameSpot

Sprawdź najnowsze wpisy