ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Remaster Tony Hawk’s

Remaster Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 zapowiada się świetnie

Autor: Arkadiusz Stec Kategoria: Gry

Koniec plotek i domysłów. Teraz mamy już pewność. Pierwsze dwie części najpopularniejszej serii skateboardowej Tony Hawk’s Pro Skater doczekają się odświeżonych wersji. Nie będziemy musieli na nie długo czekać. Pojawią się już za kilka miesięcy. Nie będą to zwykłe remastery, w których twórcy jedynie wygładzą tekstury i podniosą rozdzielczość. Pierwsza część serii ukazała się pod koniec lat dziewięćdziesiątych. Konkretniej w 1999 roku. Druga zaś trafiła na rynek już rok później. Obie były świetne. W branżowej prasie recenzenci wyjątkowo często nagradzali te niesamowicie grywalne tytuły ocenami rzędu 9/10.

Remaster Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 na trailerze wygląda bardzo obiecująco

Przez wielu graczy, to właśnie jedynka i dwójka uznawane są za najlepsze części serii. Być może dlatego remasterów doczekają się właśnie one. Warstwa graficzna zostanie znacząco poprawiona. W grze pojawią się wszystkie skateparki oraz zawodnicy tacy jak Kareem Campbell, Andrew Reynolds, Bob Burnquist, Eric Koston, Rodney Mullen. Na liście znajduje się oczywiście także Tony Hawk i wiele innych gwiazd deskorolki z tamtych lat. Fenomenalna ścieżka dźwiękowa (poza dostosowaniem do obecnych standardów) ma pozostać niezmieniona. Producent zapowiedział, że w grze nie będzie mikropłatności. To bardzo dobra wiadomość. Dzięki temu w ręce graczy trafi dokładnie taka zawartość, jaką otrzymali ponad 20 lat temu. Jeżeli będziemy chcieli zdobyć jakąś deskę – trzeba będzie ją wygrać, a nie kupić.

Zobacz także: Electronic Arts szykuje remaster jednej z popularnych serii. Czy chodzi o Mass Effect?

Premiera Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 Remaster odbędzie się 4 września. Gra dostępna będzie na PlayStation 4, Xboxa One oraz komputery PC. Do sklepów trafi wersja standardowa w cenie 40 dolarów, czyli około 170 złotych. Dostępna będzie także ciekawie zapowiadająca się limitowana edycja Birdhouse Deck edition. Kupując ją, gracz stanie się posiadaczem prawdziwej deski wspomnianej firmy. Niestety nie podano jeszcze ceny takiego zestawu.

Źródło: The Vege, Wccftech, Activision Blog

Sprawdź najnowsze wpisy