ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Evil Genius za darmo

Świetna strategia Evil Genius na PC do zgarnięcia za darmo

Autor: Arkadiusz Stec Kategoria: Gry

Firma Rebellion będąca wydawcą Evil Genius zapowiedziała, że jeszcze w tym roku pojawi się na rynku kolejna część, tego niebanalnego RTS-a. Z tej okazji zdecydowała się udostępnić za darmo pierwszą część gry. Tym razem nie wystarczy uruchomić Steama i kliknąć „pobierz”. Trzeba wykonać jeden dodatkowy krok. Na szczęście to zaledwie kilka kliknięć i bardzo szybko możecie stać się posiadaczami jednej z najlepszych strategii, jakie pojawiły się na rynku w 2004 roku.

Dostępny za darmo Evil Genius mimo upływu lat nadal jest grą wartą uwagi

Evil Genius za darmo

Od premiery minęło ponad 15 lat. Jednak nawet dziś tytuł ten potrafi zapewnić wiele godzin świetnej rozrywki. Wystarczy spojrzeć na oceny graczy w serwisie Steam, aby mieć pewność, że to tytuł, obok którego nie można przejść obojętnie. W tym momencie 95% osób jest zadowolonych z zakupu. Evil Genius to połączenie strategii i symulacji. Naszym głównym zadaniem jest stworzenie imperium zła, które za cel postawi sobie zawładnięcie światem. Mechanika przypomina tą, którą starsi gracze powinni pamiętać na przykład z dużo popularniejszej serii Dungeon Keeper. Budujemy kolejne pokoje i pomieszczenia, które spełniają określone zadania. Wśród nich są warsztaty, laboratoria, sale treningowe itd. Tworzymy nie tylko broń, ale także szkolimy agentów, którzy na nasze zlecenie podejmą się wykonania każdej misji. Tych jest całkiem sporo. Ukończenie całości zajmuje około 25 godzin.

Zobacz także: Trailer The Last of Us 2 – odliczamy dni do premiery

Aby odebrać za darmo Evil Genius, należy najpierw udać się na specjalnie przygotowaną przez Rebellion podstronę. Założyć konto, lub zalogować się na już istniejące i połączyć je z tym posiadanym na Steamie. Następnie pozostaje już tylko udać się na platformę Valve i dodać grę do swojej biblioteki. Wydawca zaznacza, że promocja jest ograniczona czasowo, ale nie podał terminu jej zakończenia. Dlatego jeżeli jesteście zainteresowani tą produkcją, to wykonajcie powyższe instrukcje jak najszybciej.

Źródło: Rebellion, VG247

Sprawdź najnowsze wpisy