ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Trailer Assassin’s Creed Valhalla

Trailer Assassin’s Creed Valhalla – będzie element RPG w serii

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Gry

Trailer Assassin’s Creed Valhalla doczekał się swojej premiery. Fani długo musieli czekać na to, by zobaczyć kolejną odsłonę serii, a samo oczekiwanie było jeszcze dłuższe po tym, co zafundowało im wczoraj Ubisoft. Firma zdecydowała się na ujawnienie tytułu oraz scenerii nowej gry w nietypowy sposób. Otóż przez 8 godzin można było obserwować, jak tworzona jest grafika promocyjna produkcji. Dziś na szczęście dostaliśmy już pełen trailer.

Trailer Assassin’s Creed Valhalla

Wczoraj można się było zastanawiać, czy nowy Assassin’s Creed pojawi się jeszcze na obecnej generacji konsol, czy może zmierza już na Xbox Series X oraz PlayStation 5. Teraz wiadomo już, że produkcję zobaczymy na praktycznie wszystkich platformach. Zarówno na obecnej generacji, jak i na tej, która dopiero ma się pojawić. Dodatkowo pojawi się także na Google Stadia. Jako datę premiery podano jedynie okres świąteczny 2020, bez konkretnej daty, ale podejrzewam, że będzie to już po samej premierze konsoli.

Sam trailer Assassin’s Creed Valhalla wygląda przepięknie, no ale w sumie można się było tego spodziewać. Przy produkcjach tej skali, trzeba czymś zachęcić graczy, którzy z marką nie są jeszcze zaznajomieni. Można narzekać trochę na to, że Ubisoft „rozmienia się na drobne”, bo to już któraś z kolei odsłona popularnej serii, ale jakoś chyba nie mamy mu tego za złe. Assassin’s Creed Origins było bardzo ciekawym odświeżeniem produkcji, a zapowiada się, że Valhalla także przyniesie sporo dobrego.

Zobacz też: Odblokowywanie telefonu w maseczce – jest rozwiązanie

Na gameplay przyjdzie nam jeszcze chwilę poczekać, ale coś czujemy, że może być naprawdę dobrze. W grze wcielimy się w Wikinga o imieniu Eivor, a sama akcja ma się rozgrywać głównie w Anglii w IX wieku. Gracz będzie mógł mocno rozwijać swoją postać, a także usprawniać bronie oraz fortyfikacje swoich osad. W grze pojawić się mają także najazdy na siedziby wroga, więc może być ciekawie, choć nie czuć tutaj ducha serii. Elementy RPG mają być mocno odczuwalne podczas samej gry. Oczywiście wszystko się jeszcze okaże, ale na ten moment, ekscytacja nową grą z serii nie opadła. A to dobrze wróży.

Źródło: Ubisoft

Sprawdź najnowsze wpisy