ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Assasin’s Creed Valhalla

Assassin’s Creed Valhalla – nadchodzi era Wikingów

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Gry

Assassin’s Creed Valhalla zostało oficjalne zapowiedziane przez Ubisoft. Firma zdecydowała się na wyjątkową formę prezentacji, bo ta trwała bite… 8 godzin. Rysownik Bosslogic tworzył bowiem grafikę promocyjną tytułu, która powstawała na oczach graczy. Przez wiele godzin wszyscy próbowali się domyśleć, co takiego zaoferuje nowa gra z serii, ale na pełen zwiastun trzeba będzie jednak poczekać jeszcze dłużej.

Assassin’s Creed Valhalla

Assassin’s Creed Valhalla, jak sama nazwa wskazuje, będzie nawiązywało do mitologii Nordyckiej. Wcześniej mówiło się o tym, że nowy Assassin’s Creed będzie nazywał się Ragnarok, ale jak widać, to się nie sprawdziło. O samej produkcji nie wiadomo jeszcze praktycznie nic. Ubisfot zapowiedział prezentację zwiastuna gry jutro (30 kwietnia) o godzinie 17 naszego czasu.

Assassin’s Creed Valhalla
Fot. Assassin’s Creed Valhalla

Skrót tego, jak tworzono była grafika promocyjna, możecie zobaczyć w załączonym materiale. Trzeba przyznać, że choć sam pomysł na prezentację był ciekawy, to wielu graczy zwyczajnie się… denerwowało. W komentarzach na Twitterze widać było też to, że nie spodobał im się sposób w jaki Ubisoft podszedł do tematu. I tutaj mogą mieć trochę racji, ale z drugiej strony oglądanie, jak powstają tego typu wirtualne obrazy, jest niesamowite. Wielka szkoda, że firma nie zdecydowała się od razu na to, by udostępnić trailer nowego Assassin’s Creed. Tym ukoiłaby nerwy wielu graczy.

Zobacz też: Blackview BV9900 Pro to potężna i wytrzymała bestia

Na części grafiki widać też Anglię, a tam Klasztor Lindisfarne, który został splądrowany przez Wikingów w 793 roku. Na więcej szczegółów przyjdzie nam poczekać do kolejnej prezentacji. Miejmy nadzieję, że ta nie będzie zawierała już takich niespodzianek, jak ta z rysownikiem.

Źródło: Ubisoft

Sprawdź najnowsze wpisy