ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
PS Plus na maj

PS Plus na maj – były przecieki, ale tego się nie spodziewaliśmy

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Gry

Oferta PS Plus na maj jest zdecydowanie inna, niż można się było spodziewać. Przecieki mówiły o tym, że gracze dostaną Dying Light oraz Dark Souls Remastered, ale okazało się, że to tylko pobożne życzenie. Tym razem Sony postawiło na coś zupełnie innego, co w zestawieniu z kwietniową ofertą, gdzie pojawiło się Uncharted 4: Kres Złodzieja, wypada wyjątkowo blado.

PS Plus na maj

Oferta PS Plus na maj nie jest może tak ekscytująca, jak można się było spodziewać, to jednak z pewnością znajdą się gracze, których ucieszy. Ostatnio Kacper pisał o tym, czy opłaca się kupować subskrypcję na usługę Sony, a patrząc na tytuły, które mają być udostępnione, odpowiedź taka prosta już nie będzie. Nie przedłużając, oto dwie gry, które pojawią się w ofercie PlayStation Plus w maju:

  • Cities: Skylines
  • Farming Simulator 19

O ile samo Cities: Skylines to produkcja, którą można zaliczyć do gatunku „tych większych”. Symulator rolnika trudno traktować poważnie. Jasne, to wciągająca gra, która ma wielu fanów na całym świecie. Mimo wszystko w ofercie PS Plus na maj, spodziewaliśmy się czegoś większego. Oczywiście trudno było uwierzyć w przecieki, gdzie informowano o Dying Light oraz Dark Souls, ale liczyliśmy na, chociażby jeden z tytułów.

Zobacz też: Fiat ma dwie nowe hulajnogi elektryczne dla najmłodszych

W końcu premiera nowego Dying Light zaplanowana jest jeszcze na ten rok. To byłby dobry wstęp do tego, by zainteresować produkcją graczy. Szkoda, że Sony nie zdecydowało się na jakieś mocniejsze uderzenie w PS Plus. Po bardzo dobrym kwietniu, maj wygląda naprawdę słabo. Wprawdzie w Games with Gold na Xbox nie ma rewelacji, ale wypada zdecydowanie ciekawiej, niż oferta Sony. Warto jednak przypomnieć, że dalej można ściągać za darmo Kolekcję Uncharted oraz Podróż. I tutaj nie trzeba mieć dostępu do „plusa”. Tylko warto się pośpieszyć, bo oferta zaraz się skończy.

Źródło: Sony

Sprawdź najnowsze wpisy