ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
GeForce Now integracja ze Steam

Usługa streamingowa GeForce Now wzbogaca się o nowe gry

Autor: Marcin Nic Kategoria: Gry

Wydaje się, że ostatnie problemy GeForce Now powoli odchodzą w zapomnienie, a usługa zyskuje ciągle nowe gry. Biblioteka streamingowej platformy NVIDII wzbogaciła się właśnie o mnóstwo nowych tytułów, które zadowolą fanów wielu gatunków. Nie zabrakło również niespodzianek w postaci gry, która miała niedawno swoją premierę.

Do biblioteki GeForce Now dołączyły nowe gry

GeForce Now nowe gry

W ramach cotygodniowej aktualizacji biblioteki do GeForce Now trafiły właśnie nowe gry. Wśród nich królują tytuły od Ubisoftu, który całkiem niedawno potwierdził wsparcie dla usługi streamingowej potentata kart graficznych. Oprócz wspomnianych wcześniej przez nas gier z serii Far Cry oraz Assassin’s Creed, użytkownicy GeForce Now będą mogli również zagrać w gry z serii Heroes of Might & Magic, w tym odnowioną edycję kultowej trzeciej części. Oprócz tego znalazło się również miejsce dla Might & Magic: Heroes VI, a także Might & Magic: Heroes VII. Jak widać jest to duża gratka dla fanów turowych strategii osadzonych w tym uniwersum. Od teraz przy pomocy GeForce Now będziemy mogli również zagrać w takie gry jak Gothic 3, Divinity: Original Sin, King’s Bounty: The Legend, Magicka, Superhot czy Tropico 4. Niespodzianką jest pojawienie się polskiej przygodówki The Shattering, która miała niedawno premierę na Steam. Listę dostępnych gier w usłudze można sprawdzić na oficjalnej stronie.

Zobacz też: XCOM 2 na PC do sprawdzenia za darmo przez kilka dni

Jak widzicie po początkowych zawirowaniach i utracie wielu dużych producentów, platforma streamingowa NVIDII powoli staje na nogi i coraz śmielej radzi sobie na rynku. Należy jednak pamiętać, że chcąc korzystać z tych tytułów na GeForce Now musimy mieć je w naszych bibliotekach na Steam lub Uplay. Miejmy nadzieję, że platforma ta będzie coraz bardziej popularna na rynku. Jest to jedyna z dostępnych obecnie usług tego typu, która oferuje rozgrywkę na naprawdę wysokim poziomie. Do zabawy w rozdzielczości 1080p przy 60 klatkach wystarczy jedynie mieć szybkie łącze internetowe. Producent zaleca posiadanie przynajmniej łącza o przepustowości minimum 25 Mbps. Do gry w 720p i 60 kl./s. potrzeba jednak słabszego łącza na poziomie 15 Mb/s. Przypomnijmy, że NVIDIA podjęła decyzję o wydłużeniu darmowego okresu do czerwca 2020 roku dla pierwszych posiadaczy abonamentu. Po tym czasie usługa będzie kosztowała 25 złotych miesięcznie.

Źródło: NVIDIA

Sprawdź najnowsze wpisy