ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Just Cause 4 i Wheels of Aurelia to kolejne darmowe gry w Epic Games Store

Autor: Michał Derej Kategoria: Gry

Epic Games Store to utworzony stosunkowo niedawno sklep, który cyklicznie rozpieszcza nas darmowymi grami, które na zawsze możemy przypisać do swojego konta. Tym razem nie jest inaczej – gigant opublikował listę produkcji, które już wkrótce będziemy mogli przypisać do naszego profilu. Muszę przyznać, że prezentuje się ona rewelacyjnie. Upewnijcie się, że skorzystacie z promocji!

Just Cause 4 i Wheels of Aurelia to kolejne darmowe gry w Epic Games Store

Epic Games Store po raz kolejny szaleje. Już 16 kwietnia do swojego konta w sklepie będziemy mogli przypisać aż dwie gry:

  • Just Cause 4 (cena na Steam to 154,99 zł) – gra akcji w otwartym świecie, w której wcielamy się Rico Rodrigueza. Siejący chaos bohater próbuje zaprowadzić porządek w fikcyjnym państwie w Ameryce Południowej. Premiera produkcji miała miejsce dwa lata temu.
  • Wheels of Aurelia (cena na Steam to 35,99 zł) – gra, której głównym celem jest opowiedzenie nam pewnej historii. Jej akcja rozgrywa się we Włoszech w latach siedemdziesiątych XX wieku. Gracz wciela się w bohaterkę, która podróżuje po drodze Via Aurelia. Premiera produkcji miała miejsce 4 lata temu.

Zobacz też: T-Mobile przygotowało wielkanocną niespodziankę dla swoich klientów.

Warto wiedzieć, że na przypisanie gier do konta będziemy mieli dokładnie tydzień. Jeśli interesują was wymienione powyżej produkcje, to upewnijcie się, że nie ominiecie tej okazji – darmowe gry to zawsze przyjemna rzecz, szczególnie w okresie, w którym nie powinniśmy opuszczać domów. Miłej zabawy!

Źródło: Epic Games Store

Sprawdź najnowsze wpisy