ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Soldat za darmo

Soldat za darmo na platformie Steam

Autor: Arkadiusz Stec Kategoria: Gry

Wczoraj świat obiegła informacja, że zostało udostępnione demo nadchodzącego Soldata 2. Jego premiera ma się odbyć jeszcze w tym roku. Plotki mówią o drugim kwartale. Jeżeli w trakcie czytania tamtego newsa przyszło wam do głowy, że chętnie zagralibyście w jedynkę, to właśnie nadarzyła się okazja. Można to zrobić za darmo. Została bowiem udostępniona na platformie Steam w formie Free to Play i aby się nią cieszyć, nie trzeba wydawać ani złotówki.

Udostępniony za darmo Soldat, to bardzo fajny prezent dla osób czekających na premierę dwójki

Pierwszy Soldat został wydany 9 maja 2002 roku. Aż ciężko uwierzyć, że od premiery gry minęło prawie 18 lat. Ta niesamowicie dynamiczna gra była obowiązkowo ogrywana podczas każdego LAN party. Gra jednak wydaje się nie starzeć. Jeżeli cieszyła was wtedy, to i teraz będzie tak samo. Skoro mamy pozostać w domach, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby skrzyknąć znajomych i zagrać kilka partyjek. Za darmo udostępniono najnowszą wersję gry o numerze 1.7.1. Oznacza to dostęp do 63 map, 18 broni oraz 7 trybów rozgrywki, które powinniście doskonale pamiętać. Prawdopodobnie pierwsza część Soldata pozostanie na Steam darmowa i ma na celu promowanie nadchodzącej drugiej części gry.

Zobacz także: Call of Duty Modern Warfare 2 Remastered – pierwszy trailer w sieci

Aby uruchomić grę, nie trzeba posiadać mocnego sprzętu. Do działania wymagany jest procesor Core 2 Duo, 512 MB RAM oraz zaledwie 150 MB dostępnej przestrzeni na dysku. Podane wymagania są jednak zawyżone. Graczom udało się odpalić ten tytuł na dużo słabszych maszynach. W celu pobrania Soldata za darmo należy udać się na platformę Steam i kliknąć przycisk „Zagraj”.

Źródło: Steam

Sprawdź najnowsze wpisy