ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Orphan of the Machine

Delfin w 4K, czyli Orphan of the Machine na Xbox Series X

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Gry

Orphan of the Machine ma być jednym z pierwszych tytułów, który pojawi się na nowej konsoli Microsoftu. Xbox Series X, a oferować wyjątkowe, jak na konsolę, możliwości. Rozdzielczość 4K czy uruchamianie gier w 120 klatkach na sekundę, to jedna z tych rzeczy, która ma przekonać niezdecydowanych jeszcze graczy do wyboru właśnie sprzętu od Microsoft. Developerzy także zaczęli już korzystać z jego mocy, choć nie jesteśmy przekonani o tym, czy pływanie delfinem musi być akurat w jakości 4K.

Orphan of the Machine

O Orphan of the Machine stało się właśnie głośno, bo to ma być jeden z pierwszych tytułów, który nie tylko pojawi się na Xbox Series X, ale także będzie wykorzystywał jego moc. Dynamic Voltage Games to bardzo mały producent, ale już zdążył wzbudzić zainteresowanie mediów z całego świata. Głównie dlatego, że zapowiedziana produkcja ma wyświetlać obraz w natywnym 4K i w 120 klatkach na sekundę. I jasne, robi to spore wrażenie, ale patrząc na fragment rozgrywki, który został przy tej okazji udostępniony, emocje trochę opadają.

Zobacz też: Rayman Legends za darmo na PC!

Materiał z Orphan of the Machine, który został udostępniony na YouTube, nie zapowiada tego, żeby gra oferowała specjalnie dużo. Przynajmniej nie w kwestii samej oprawy graficznej, no ale trzeba pamiętać o tym, że wideo zostało jeszcze skompresowane. Trzeba więc developerowi uwierzyć trochę na słowo, że jego gra będzie tytułem, który wyświetli obraz w jakości 4K. Zapewne nie tak gracze wyobrażali sobie pierwsze tytuły, które trafią na konsolę Xbox Series X. Podobnie jak ci, którzy czekali na pierwszy tytuł na PlayStation 5, bo trailer Quanntum Error także zawodzi.

Wiadomo dlaczego oba wspomniane tytuły są już znane graczom, którzy czekają na nowe konsole. Chodziło o zdobycie rozgłosu i to w pełni się udało. To jednak wątpliwe, żeby ktokolwiek o tych grach pamiętał za pół roku. Wtedy dopiero na dobre zaczną pojawiać się zapowiedzi produkcji, które powalą graczy na kolana. Przynajmniej taką mamy nadzieję.

Źródło: Dynamic Voltage Games Twitter

Sprawdź najnowsze wpisy