ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
World War Z za darmo

World War Z za darmo i nie tylko – Epic Games zachęca do grania

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Gry

World War Z za darmo od Epic Games to kolejny tytuł, którym platforma chce do siebie przyciągnąć tych niezdecydowanych. Nie jest to wprawdzie tytuł pokroju Tomb Raider od Square Enix, które ostatnio było dostępne na Steam, ale i tak warto rozważyć założenie konta u konkurencji. Bo Tylko tyle potrzeba do tego, by ściągnąć tytuł do siebie na komputer.

Epic Games po raz kolejny zachęca do tego, by zostać ich „klientem”. Firma postanowiła już regularnie udostępniać niektóre produkcje za darmo i chwała im za to. Wprawdzie nie zawsze są to „duże” tytuły, ale to nie oznacza, że nie warto się nimi zainteresować. Teraz przyszła pora na to, by sprawdzić swoje siły w walce z zombie. Można powiedzieć, że to częściowo temat na czasie, a dodatkowo zachęca do gry ze znajomymi przez Internet. Sytuacja win-win dla producenta.

World War Z za darmo od Epic

World War Z za darmo jest już dostępne za darmo do ściągnięcia na platformie Epic Games. Z oferty można skorzystać do 2 kwietnia do godziny 17:00, więc zostało jeszcze trochę czasu, żeby się zdecydować. Tutaj Epic przygotowało dla graczy niespodziankę, bo nikt chyba nie spodziewał się tego shootera w promocji. Tytuł miał swoją premierę prawie rok temu, więc to dalej dość świeża produkcja z mocno rozbudowanym światem. Idealna dla tych, którym marzy się rozwalenie kilku głów i wspólne dążenie do celu. Warto wypróbować samemu, czy produkcja przypadnie nam do gustu. To jednak niejedyne tytuły, które obecnie można pobierać z platformy za darmo.

Zobacz też: Specyfikacja OnePlus 8 i OnePlus 8 Pro

Kolejną grą, którą można ściągnąć do 2 kwietnia do godziny 17, jest Figment. To wyjątkowo surrealistyczna gra przygodowo-platformowa, która może się spodobać wszystkim lubiącym nieszablonowe produkcje. Tytuł wygląda całkiem przyjemnie, więc dobrze będą się przy nim bawili zarówno młodsi, jak i starsi gracze. Ostatnią z darmowych gier od Epic, jest Tormentor X Punisher. To Przepełniona akcją strzelanka z ciekawym trybem walki, bo każdego możemy „położyć” za pomocą jednego strzału.

Źródło: Epic Games Store

Sprawdź najnowsze wpisy